– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytování u Halešů, Stříbřec - Libořezy

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

95 % (2)
Ubytování u Halešů [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: Na Třeboňsku v malé vesničce Libořezy, na křižovatce silnic a cyklostezek mezi Stráží nad Nežárkou (7 km), Chlumem u Třeboně (8 km), Třeboní (15 km) a Jindřichovým Hradcem (15 km). V okolí je široká možnost koupání - rybníky (Staňkovský, Rožmberk, Hejtma, Svět, Osika), bio koupaliště Borovany i aquapark Jindřichův Hradec. V sousedství usedlosti funguje Hospoda Libořezy s možností stravování, po domluvě je možnost i snídaní.
Ubytování: Venkovská usedlost s velkým uzavřeným zatravněným dvorem, s kapacitou 17 lůžek + 4 přistýlky. K dispozici je i herna (stolní fotbálek, ping-pong), společenská místnost (s krbem, TV a výčepním zařízením, včetně skla a hrnků) a zastřešené posezení v bývalé stodole. V přízemní chalupy je plně vybavená kuchyně (lednice, myčka, sporák, mikrovlnka, presovač, žehlička atd.), jídelní kout i s dětskou židličkou, společenská místnost. V podkroví je 5 pokojů (1x2, 1x3, 3x4), 2 koupelny a 4 WC. Na dvoře je prostor pro hry, houpačky, pískoviště, trampolína, ohniště s grilem, uzamykatelná úschovna kol i parkování. Pronájem jen přes létní sezónu (měsíce 05-09).
Cena: Letní prázdniny (měsíce 07-08): 30.000 Kč/chalupa/týden (tj. při 17 osobách 252 Kč/os/noc + 4 přistýlky zdarma). Vedlejší sezóna (měsíce 05, 06, 09): 4.000 Kč/chalupa/noc, min. 2 noci. Rekreační poplatek 6 Kč/os/noc. Nic dalšího se nepřiplácí (v ceně je zahrnuta spotřeba vody, elektřiny, povlečení i dřevo do krbu a na táboráky).
Adresa: Ubytování u Halešů (dříve Penzion u Soptíka), Libořezy 4, 379 01 Stříbřec. Provozovatel: Milan Haleš, Trhové Sviny.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (30. 6. 2016, 08.31)
Perfektní objekt!!! slavili jsme s celou rodinou narozeniny přes víkend a nic nemohu vytknout. Děti se zabavily na pingpongu, fotbálku i na hřišti na dvoře, výčep fungoval skvěle, opravdu hodně místa ve stodole, kam se dá schovat ikdyž prší nebo jsou kroupy jako v našem případě. U objektu je i menší obchod když je něco zapotřebí dokoupit. V neposlední řadě musím poděkovat majitelům, kteří jsou skvělí, výborná domluva, určitě se sem vrátíme!!!
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %
90 % (27. 4. 2015, 12.11)
Uživatel zde byl ubytován od 20. dubna 2015 do 26. dubna 2015.
Z návštěvy jsem byl velice mile překvapen. Jedná se o skvělé místo pro cyklistiku. Hledali jsme s partou (je nás 20) místo, kde bychom se mohli ubytovat a tolik míst moc penzionů nenabízí. Nechybělo nám tam dá se říct nic, hospoda je opravdu prostorná, dá se tam v pohodě i tancovat. Výčepní zařízení taky super. Děti se vyblbly na stolním tenise,fotbálku, trampolíně...Pokoje jsou sice menší, ale nám to na přespání bohatě stačilo. Jediné mínus byla absence topení, ale v létě by to neměl být problém.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota80 %Personál100 %Okolní prostředí100 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytování u Halešů, Stříbřec - Libořezy
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...