– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovňa Zinal, Bratislava - Vlčí Hrdlo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovňa Zinal, Bratislava - Vlčí Hrdlo

hlavné mesto Bratislava / Malé Karpaty / Zlaté písky
Ubytovňa Zinal [Zvětšit - nové okno]
152
Umístění: V Bratislave, vo Vlčom Hrdle neďaleko priemyseľného areálu Slovnaftu. Spojenie MHD autobusmi na zástavku Slovnaft alebo Vlčie Hrdlo (od zastávky 7 minút pešo), aj nočné spoje MHD.
Ubytování: Ubytovňa po kompletnej rekonštrukcii s celkovou kapacitou 152 lôžok. Ubytovňa je vhodná pre dlhodobé i krátkodobé ubytovanie v samostatných 2- a 3-lôžkových izbách. Sociálne zariadenie je spoločné na chodbe. Spoločenská miestnosť s TV, kuchynky a predaj doplnkového tovaru na recepcii. Pred ubytovňou je uzamykateľné parkovisko.
Cena: 1-lôžková izba: 1-14 nocí 9,96 EUR/os/noc, 15 a viac nocí 9,29 EUR/os/noc. 2- a 3-lôžková izba: 1-7 nocí 6,97 EUR/os/noc, 8-14 nocí 5,97 EUR/os/noc, 15 a viac nocí 5,48 EUR/os/noc. Dieťa do 3 rokov zdarma, 3-12 rokov zľava 20 %. Skupiny nad 15 osôb zľavy. Chladnička 0,17 EUR/os/deň, parkovanie 0,66 EUR/deň, pes 3,98 EUR/noc. Rekreačný poplatok 1,65 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH.
Adresa: Ubytovňa Zinal (turistická ubytovňa * VH20, robotnícka ubytovňa VH 20), Vlčie Hrdlo 20, Bratislava. Prevádzkovateľ: Zinal, s.r.o., Vlčie Hrdlo 55, 824 12 Bratislava. Kontaktná osoba: Ing. Lucia Breznická.
Poznámky: Bývalé ubytovne Nitra a Hornád už nie sú v prevádzke.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovňa Zinal, Bratislava - Vlčí Hrdlo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby