– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Zdravěnka, Teplice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna Zdravěnka [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: Na okraji Teplic, v blízkosti vlakového stanice (1,3 km) a silnice E55. Přímo u ubytovny je zastávka MHD, nedaleko je supermarket. Zámecká zahrada Teplice 1 km. Rozhledna 3,5 km. Hvězdárna 4 km. Přírodní koupání 7 km, koupaliště 8 km. V Teplicích jsou lázně (pohybové ústrojí, cévní nemoci).
Ubytování: Ubytovna s 2- až 4-lůžkovými pokoji. Každý pokoj je vybaven postelemi s přikrývkou, polštářem a povlečením, nočními stolky s lampičkami, žaluziemi, topením, šatní skříní, stolem a židlemi. Společné jsou 2 kuchyňky (elektrický sporák, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí), společenská místnost (TV), sociální zařízení (4 sprchy, 4 umyvadla, 4 WC, pračka, sušička). V ubytovně je wifi. Na chodbě je uzamykatelný botník. V přízemí je nekuřácká restaurace (levná menu).
Cena: Celoročně: 171 Kč/os/noc. Cena je konečná (vč. DPH, povlečení, rekreačního poplatku) a platí i při ubytování jen na 1 noc. V případě požadavku ubytování jedné osoby samostatně na pokoji je nutné uhradit obě lůžka v pokoji. Při ubytování déle než 4 měsíce slevy.
Adresa: Ubytovna Zdravěnka, Petr Vrchotka, Jateční 969, 415 01 Teplice
Poznámky: Prezentace byla v roce 2014 přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Zdravěnka, Teplice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...