– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovňa Zahovay, Štúrovo

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Turistická ubytovňa Zahovay [Zvětšit - nové okno]
44 0
Umístění: V centre Štúrova na začiatku pešej zóny, na poschodí hotela Zahovay. Pri nábreží rieky Dunaj, tesne pri moste Márie Valérie (spája maďarský Ostrihom a Štúrovo). Historické centrum Ostrihomu 1,5 km. Termálne kúpalisko 800 m.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 44 osôb v 16 izbách (10x2, 4x3, 2x4 lôžka). Vybavenie izieb: postele, stôl, nočné stolíky, nočné lampy, umývadlo. Spoločné WC a sprchy na chodbe. Na recepcii je k dispozicii TV, chladnička, mikrovlnka. Pred ubytovňou je parkovisko (platené 8-17 hod.). V prízemí ubytovne je klimatizované kasino s hracími automatmi, fit klub pre ženy, záhradná piváreň. Ubytovňa je v prevádzke v mesiacoch 05-10.
Cena: Léto (mesiace 07-08): 2-lôžková izba 20 EUR/izba/noc, 3-lôžková 30 EUR/izba/noc, 4-lôžková 35 EUR/izba/noc. Mimosezona (mesiace 05-06, 09-10): 2-lôžková izba 19 EUR/izba/noc, 3-lôžková 28 EUR/izba/noc, 4-lôžková 33 EUR/izba/noc. Prístelok 5 EUR/noc. Rekreačný poplatok 0,55 EUR/os/noc. Akcia na obdobie 1.8.-30.9.2011: 2-3 noci 7 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 6 EUR/os/noc, min. 2 osoby.
Adresa: Turistická ubytovňa Zahovay pri hoteli Zahovay, Ing. František Zahovay, Námestie slobody 10, 943 01 Štúrovo
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovňa Zahovay, Štúrovo
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...