– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Vojenská ubytovna JUGO, Vyškov - Dědice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)
Vojenská ubytovna JUGO [Zvětšit - nové okno]
147
Umístění: Na okraji města Vyškova, v místní části Dědice, 4 km od centra města Vyškova. Ubytovna je v dosahu MHD, vlakové a autobusové nádraží 3,5 km. Potraviny s rozšířeným sortimentem 100 m, restaurace 50 m. Možnost vycházek do okolí, aquapark s tobogány a atrakcemi 2 km, ZOO a DINOPARK 4 km. V centru Vyškova je muzeum, kino a divadlo.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 147 lůžek. Pokoje (1-lůžkové, 2-lůžkové) a apartmány (2-lůžkové) bez vlastního soc. zařízení (jen s umyvadlem). V pokojích je postel, stůl, židle, lednice, šatní skříň, umyvadlo. V apartmánech navíc sedací souprava, křesla, mikrovlnka, rychlovarná konvice, LCD TV a WiFi internet. Soc. zařízení je společné na chodbě. Na každém patře je kuchyňka a společenská místnost s TV a křesly, v 2. a 3. patře je WiFi připojení. V přízemí ubytovny je prádelna (automatická pračka, sušička, mandl). Parkoviště 100 m od ubytovny.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 340 Kč/os/noc (jen 1-2 noci 360 Kč/os/noc), 2-lůžkový 320 Kč/os/noc (1-2 noci 340 Kč/os/noc). Apartmán 2-lůžkový 370 Kč/os/noc (1-2 noci 420 Kč/os/noc). Děti 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují i DPH, ložní prádlo a ručníky, rekreační poplatek se nevybírá).
Adresa: Vojenská ubytovna JUGO (posádková ubytovna JUGO), Víta Nejedlého 235, 682 01 Vyškov. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha. Provozní ubytovny: Zlatica Průchová.
Poznámky: Vojenská ubytovna od roku 2013 neslouží ke komerčnímu ubytování.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (16. 12. 2012, 20.49)
Uživatel zde byl ubytován od 19. srpna 2012 do 21. srpna 2012.
Ubytování odpovídá nabídce i cenově.

Lokalizace ubytování