– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Viola, Velká Lomnica

?? %
+421 524 682 751, mob. +421 903 532 556 ub.viola@gmail.com
Turistická ubytovna Viola [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: V podtatranskej obci Veľká Lomnica, pri hlavnom ťahu z Popradu na Kežmarok, priamo při železničnej stanici Studený Potok. Autobusová zastávka 200 m. Obchod 500 m. Neďaleko golfový, jazdecký a tenisový areál s možnosťami výuky.
Ubytování: Turistická ubytovňa s reštauráciou a ubytovaním až pre 45 osôb v 12 izbách. V ubytovni sú izby s vlastnou kúpeľňou aj so spoločným soc. zariadením na chodbe. Na každej izbe sa nachádza chladnička a TV-SAT. Spoločenská miestnosť s posedením, TV-SAT, stolným tenisom a spol. hrami. Bezplatné WiFi. Úschovňa bicyklov a lyží. Reštuarácia s barom, el. šípkami a stolným futbalom (80 miest) + letná terasa (30 miest). Možnosť usporiadania rôznych súkromných akcií. Bezplatné parkovisko.
Cena: Leto (mesiace 05-10): 1 noc 8 EUR/os/noc, pre dlhšie pobyty zľava až na 7 EUR/os/noc. Zima (mesiace 11-04): 1 noc 10 EUR/os/noc, pre dlhšie pobyty zľava až na 9 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií) platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (aj v hlavnej sezóne). Zľavy pre skupiny.
Adresa: Turistická ubytovňa Viola, Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica. Majiteľ: Rastislav Peták. Prevádzkárka: Lenka Petáková.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Zuzana (17. 9. 2012, 10.21)
Názor na ubytovanie? Nemám žiaden, nakoľko sa mi ani nik neunúval odpovedať na môj dopyt ohľadom ubytovania. Veľmi by som uvítala, aby dopyty neostali nepovšimnuté. Potom sa väčšina poskytovateľov ubytovania hnevá, že slováci chodia na dovolenky do zahraničia. Mali by si položiť otázku: Prečo? V zahraničí si hostí vedia uctiť a ponukli by im aj nemožné.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Viola, Velká Lomnica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...