– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Nimrod, Vinica

?? %

Turistická ubytovna Nimrod, Vinica

mob. +421 905 411 617, +421 908 326 697 skalar11@gmail.com
Turistická ubytovna Nimrod [Zvětšit - nové okno]
60
Umístění: V obci Vinica medzi Balažskými Ďarmotami a Šahami, pod kopcami Krupinskej planiny, blízko Ipľu, v strede bývalej Hontianskej župy. V obci Vinica je termálne kúpalisko Morgen Slovakia. Obec Hrušov (národopisné slávnosti) 4,5 km. Hraničný priechod Slovenské Ďarmoty - Balassagyarmat 17 km, mesto Šahy 19 km. Okolie je vhodné pre cykloturistiku.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 60 lôžok v 15 izbách (15x4 lôžka). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou (sprcha, WC) a TV, niektoré izby sú s balkónom. Spoločná plne vybavená kuchyňa. WiFi internet. V prízemí ubytovne je aj vlastná reštaurácia (krb, teplá a studená kuchyňa, tradičné jedlá). Upravená záhrada. Veľké strážené parkovisko s osvetlením.
Cena: Celoročne: 8 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, DPH aj posteľnej bielizne) a garantovaná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc. Raňajky 2 EUR, obed 3 EUR, večera 3-5 EUR podľa výberu. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Turistická ubytovňa Nimród a reštaurácia Nimród, Richard Segeč, Nekyjská 329, 991 28 Vinica. Kontaktná osoba: Nikoleta Segečová.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Nimrod, Vinica
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...