– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Děčínská, Ústí nad Labem - Střekov

67 % (5)
mob. +420 724 889 750 posled.svetlana@seznam.cz
Ubytovna Děčínská [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: V Ústí nad Labem, v části Střekov. Zastávka MHD přímo vedle ubytovny. Centrum města 3,5 km. Nedaleko se nachází výletní areál Větruše (rozhledna, bludiště, nová lanovka), ZOO Ústí nad Labem (2 km), zámek a pivovar Velké Březno, hrad Střekov. Vlaková stanice Ústní nad Labem hlavní nádraží 2 km.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 60 osob ve 30 pokojích, zrekonstruovaná v roce 2014. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové, každý pokoj je vybaven základním nábytkem a umyvadlem. Na patře jsou společné WC, sprchy a kuchyňka.
Cena: Jen 1 osoba na pokoji: 1-3 noci 320 Kč/pokoj/noc, 4 a více nocí 270 Kč/pokoj/noc. 2 a více osob na pokoji: 1-3 noci 300 Kč/os/noc, 4 a více nocí 250 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují veškeré poplatky, DPH, povlečení i energie) a platné celoročně. Pokud jsou volné pokoje, zájemce ubytováváme vždy do samostatného pokoje (soukromí zaručeno).
Adresa: Ubytovna Děčínská, BARKMET a.s., Děčínská 67/74, 400 03 Ústí nad Labem - Střekov. Kontaktní osoba - správkyně ubytovny: Světlana Posled.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (24. 8. 2014, 22.39)
Uživatel zde byl ubytován od 22. srpna 2014 do 24. srpna 2014.
Ubytoval jsem se zde na víkend s mou přítelkyní a chtěli jsme hlavně soukromí a užít si hezký víkendový poklid. Ubytování bylo super a naprosto čisto i na pokoji... Toto ubytování je vhodné pro mladé lidi. Jediné mínus je prakticky lokalita ve které se to nachází, je to hezkou procházkou prakticky 2 km od centra, bohužel však po cestě vás potká nepříjemná chemička, kolem které se bez kolíčku na nose nedá projít.. ale kdo má auto není v tom žádný problém, a i my jsme tohle rozhodně přežili bez větší újmy na zdraví. Rozhodně doporučujeme, je tam také poměrně vstřícná paní, která nás ubytovala.
40 % (6. 1. 2013, 18.58)
Uživatel zde byl ubytován od 17. prosince 2012 do 18. prosince 2012.
po tom co jsem napsala příspěvek výše, mi přes mail bylo slíbeno, že se moje stížnost vyřeší, že budu o všem informovaná. Bohužel musím konstatovat, že od té doby se nikdo neozval ani poté co jsem napsala mail, že žádám o vrácení peněz....., nevím co si mám myslet asi to, že nefunguje přísloví zákazník, náš pán,alespoň ne u této ubytovny.
90 % (25. 12. 2012, 21.03)
Uživatel zde byl ubytován od 10. prosince 2012 do 12. prosince 2012.
Dobrý večer, chtěla bych touto cestou poděkovat za příjemné prostředí v této ubytovně a vstřícné chování personálu. Pokojová místnost nás mile překvapila, čisto a voňavě povlečeno, co víc si přát. Celkem nás překvapila společná kuchyňka, kde jsme měli možnost si ohřát jídlo a uvařit kávu. Skvělá byla možnost parkování v uzavřeném dvoře. Rozhodovali jsme se pro vícero ubytoven, zkoumali na internetu jiné, ale tato nás zaujala i proto, že je po celkové rekonstrukci a bylo to znát. Jednoduše řečeno cena noclehu odpovídá kvalitě ubytování. Celkový pocit máme velmi kladný a můžeme jen doporučit. Přejeme mnoho spokojených klientů do Nového roka 2013.
(20. 12. 2012, 18.58)
Reagujeme na recenzi ubytování od 17.12.2012

Svých klientů si vážíme a snažíme se jim vyjít vstříc. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme. V čase příjezdu klientů měla paní vedoucí poradu, tudíž v tomto okamžiku nebyl její telefon dostupný. Pracovnice, která byla na ubytovně a plnila úklidové práce, ubytovala klienty standardním postupem za dodržení všech pokynů vydaných pro tyto případy – při předání klíčů vše vysvětlila, provedla klienty budovou, ukázala jim příslušenství a vysvětlila, kde mohou zaparkovat. Zároveň zapnula vytápění místnosti a upozornila klienty, že během cca 1 hodiny bude v pokoji požadovaná teplota. Za zdržení způsobené důležitým telefonickým hovorem se omluvila.

Po provedení místního šetření bylo zjištěno, že od momentu prvního telefonátu od zákazníků včetně doby potřebné k ubytování uplynulo 12 minut (je zřejmé z výpisu telefonické služby a potvrzující SMS o již ubytovaných klientech, která byla zaslána paní vedoucí).

Druhý den, když klienti vstávali, byly jim nabídnuty teplé nápoje (káva, čaj), klienti toto odmítli. O účtenku po zaplacení neměli klienti zájem, ačkoli jim byla nabízena. Po opuštění pokoje byla teplota v místnosti natolik vysoká, že bylo nutno vyvětrat. Veškeré záležitosti týkající se zařizování ubytování a služeb projednával doprovod stěžovatelky, který neměl v daný moment žádné připomínky. Pokud by kdokoli kontaktoval personál ubytovny s jakoukoli stížností v době pobytu, zjednali bychom okamžitou nápravu. Toto se ani v jednom z bodů uvedených v emailu nestalo.

S pozdravem, vedoucí společnosti S. Posled a tým pracovníků.
40 % (19. 12. 2012, 15.06)
Uživatel zde byl ubytován od 17. prosince 2012 do 18. prosince 2012.
Dobrý den, po příjezdu k budově, bylo na dveřích napsáno,zvonek nefunguje volejte zde uvedené číslo...., poté co jsem číslo volala bylo číslo NEDOSTUPNÉ...,takže jsem volala na nějakou pevnou linku, která byla uvedena na budově...,tam mi bylo řečeno od nějaké paní, která se mimochodem ani nepředstavila, že paní vedoucí je na ubytovně a že mám zaklepat. Ani klepání nepomohlo, nikdo neotevřel!!!! Až poté vyšel ven nějaký pán asi někdo z ubytovaných lidí a ten nás zavedl k vedoucí ubytovny....po zaklepání na dveře , paní vyšla, mimochodem nějaká ukrajinka, koukla na nás zabouchla dveře a telefonovala a nechala nás u dveří s přítelem stát dobrých cca 10 minut..., než se nám začla věnovat, poté nám předala klíče od pokoje a starejte se....., na pokoji byla celou noc zima,chování paní vedoucí, nehorázný hnus....I při odchodu z ubytovny jsme na paní čekali před dveřmi opět cca 10minut...po zaplacení ubytování jsme neobdrdželi ani doklad o zaplacení, prostě HRUZA. Tuto ubytovnu již nenavštívíme

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Děčínská, Ústí nad Labem - Střekov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby