– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Traktorka, Beroun - Plzeňské Předměstí

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna Traktorka [Zvětšit - nové okno]
45 0
Umístění: V Berouně na Plzeňském Předměstí, v hlavní budově areálu Zemědělské techniky Beroun. Vlaková stanice Beroun 2,7 km. Medvědárium a Městská hora 1,9 km. Rozhledna Děd u Berouna 4,3 km. Aquapark Beroun 2,9 km. Hrad Karlštejn 15 km, zřícenina hradu Karlík 22 km, hrad Křivoklát 23 km.
Ubytování: Zrekonstruovaná ubytovna s kapacitou 45 osob. Většina pokojů má společné soc. zařízení. Dva 4-lůžkové pokoje mají vlastní koupelnu (sprcha) a TV. Na ubytovně je společná kuchyňka s TV a wifi. V přízemí areálu ubytovny je podniková jídelna (výběr ze 3 hlavních jídel). Ubytovna je vhodná pro turisty i dělníky.
Cena: Pokoje bez soc. zařízení: 1 noc 230 Kč/os, 2 a více nocí 172,50 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Pokoje s vlastní koupelnou: 230 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou konečné (včetně DPH, povlečení a poplatku městu) a platí celoročně.
Adresa: Ubytovna Traktorka, Jiří Holeček, Areál Zemědělské techniky, Na Máchovně 1270, 266 01 Beroun - Plzeňské Předměstí. Kontaktní osoba: Blanka Onderková.
Poznámky: Ubytovna je od 07/2014 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Traktorka, Beroun - Plzeňské Předměstí
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby