– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Tatran, Jablonné v Podještědí - Markvartice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

50 % (1)
Ubytovna Tatran [Zvětšit - nové okno]
Umístění: V Jablonném v Podještědí, v části Markvartice. Město Jablonné v Podještědí leží na okraji chráněné krajinné oblasti Lužické hory a kříží ho mnohé turistické stezky. Ubytovna těsně sousedí s fotbalovým trávníkem. Vlaková stanice Jablonné v Podještědí 550 m. Markvartický rybník (koupání) 2 km.
Ubytování: Ubytovna s 3- a 4-lůžkovými pokoji se společnou koupelnou a kuchyňkou (lednice, nádobí, mikrovlnka, varná konvice). K dispozici je pračka. Přímo v ubytovně je nová finská a infra sauna a kuželna s vlastním barem. V areálu je hříště na nohejbal a volejbal. Prostorné parkoviště u ubytovny.
Cena: Celoročně: 1 noc 210 Kč/os, 2 a více nocí 150 Kč/os/noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby. Pro skupiny 16 a více osob možnost slev.
Adresa: Ubytovna Tatran, TJ Tatran Jablonné v Podještědí, U Stadionu 39, 471 25 Jablonné v Podještědí - Markvartice. Kontaktní osoba: Jaromír Hetver.
Poznámky: Stav z 05/2017: ubytovna je již delší dobu mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

50 % (3. 5. 2017, 09.38)
ubytovna již nefunguje

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Tatran, Jablonné v Podještědí - Markvartice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...