– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Na Dražkách, Beroun

35 % (3)

Ubytovna Na Dražkách, Beroun

mob. +420 777 650 035, +420 777 650 040 ubytovna-beroun@post.cz
Ubytovna Na Dražkách [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Berouně na okraji Českého krasu a Křivoklátska, 800 m od historického centra města. Autobusová zastávka 200 m. Autobusové nádraží a vlaková stanice Beroun 1,3 km.
Ubytování: Ubytovna pro pracovní skupiny i jednotlivce. Ubytovna má kapacitu 40 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Denní úklid, společné WC a sprchy na každém podlaží, pračky, kuchyňky, WiFi připojení. Všechny pokoje mají vlastní ledničku a televizní anténu. Parkoviště v uzavřeném prostoru pro vozidla i stroje.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 190 Kč/os/noc, 3 a více nocí 170 Kč/os/noc, první měsíc 4.950 Kč/os/měsíc, další měsíc 4.500 Kč/os/měsíc. Použití pračky 50 Kč/měsíc. Parkování zdarma. Ceny jsou konečné (včetně DPH, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Adresa: Ubytovna Na Dražkách, Na Dražkách 1315, 266 01 Beroun-Město. Provozovatel: INVESTPRAG, spol. s r. o., Praha. Ředitel společnosti: Ing. Martin Slavík. Správcová ubytovny: Barbora Bakulová. Dřívější název: Ubytovna SZO (Stavební závody Olešovice, SZ Olešovice).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(24. 6. 2022, 15.26)
Potřeboval jsem na delší dobu ubytovat jednoho pracovníka. V pondělí jsem volal a domluvil se správcovou na rezervaci pokoje, který bude dle jejích slov připravený ve čtvrtek, možná ale až v pátek. Měl být zrovna po výmalbě... Vzala si moje iniciály a iniciály pracovníka, s tím, že mi zavolá, jaký den bude pokoj připraven. Tak jsem čekal, ve čtvrtek žádný hovor. Nechtěl jsem tedy obtěžovat, počkal jsem do pátku. Stále se nikdo neozýval, tak jsem se již od 12:00 snažil paní dovolat, to se podařilo zhruba kolem 13:30. Bylo mi sděleno, že na mě paní zapomněla. Právě z ubytovny odjížděla a jako další možnost mi nabídla, že se má pracovník dostavit v pondělí. Přiznávám, že jsem byl možná trochu arogantní, mrzelo mě, že jsem se domluvili a z její strany byl toto tak trochu podraz. Přišel jsem díky tomu o týden shánění alternativního ubytování a zrušil jsem i jednu rezervaci na jiné ubytovně. Nicméně, mě paní nařkla z toho, že je to moje chyba, měl jsem zavolat já, že já něco potřebuji a tak se mám starat (já nevolal abych zbytečně neobtěžoval na základě předchozí domluvy). Souhlasil jsem tedy z nástupem v pondělí, jediný můj požadavek bylo zaslat sms s potvrzením rezervace, abychom předešli dalšímu nedorozumění. Načež, se paní správcová začala ptát "Na co mi to jako bude?" a "Že s tím pak půjdu na policii, nebo jí budu žalovat." Pak úplně otočila, řekla že už pracovníka ubytovat nechce, prý se mnou budou jen problémy. Snažil jsem se tedy situaci ještě uklidnit, omluvit se i za lehce přehnanou reakci z mé strany, ale už s ní nebyla řeč. Všem doporučuji požadovat potvrzení o rezervaci a nespoléhat se na telefonickou dohodu. Každopádně po mé zkušenosti taktéž doporučuji si najít rovnou jinou ubytovnu, také by se vám mohlo stát, že se v pátek přijedete ubytovat a paní vám řekne až v pondělí. Moc děkuji za způsobené komplikace. V pátek odpoledne se v sezóně velmi těžko něco shání. Styďte se.
30 % (1. 7. 2017, 22.32)
No, asi takhle. Na nouzové přespání dobré. Nicméně při příchodu jsme byli šokování zápachem tolik typickým pro azylové domy, stejně jako ubytovaní hosté byli vyloženě z nižších sociálních vrstev. Na matracích byla zaschlá špína, povlečení krátké, lednice na pokoji nefungovala. Alespoň pan majitel byl sympatický a cena byla O.K.
Poměr cena / kvalita50 %Čistota30 %Personál50 %Okolní prostředí40 %
40 % (31. 7. 2015, 08.52)
Uživatel zde byl ubytován od 28. července 2015 do 30. července 2015.
Krásné hrady, ubytování vhodné vyloženě na přespání.
Poměr cena / kvalita40 %Čistota10 %Personál50 %Okolní prostředí40 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Na Dražkách, Beroun
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby