– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna Světovar, Plzeň - Slovany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna Světovar, Plzeň - Slovany

Plzeň
Vojenská ubytovna Světovar [Zvětšit - nové okno]
121 0
Umístění: V Plzni, nedaleko centra, v městské části Slovany. V blízkosti ubytovny se nachází restaurace, krytý bazén, různá sportoviště, kino, museum. Tramvajová konečná stanice Světovar 100 m. Vlaková stanice Plzeň-Koterov 900 m, Plzeň-hlavní nádraží 2,5 km.
Ubytování: Šestipodlažní ubytovna s kapacitou 121 lůžek v 1- a 2-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem, na některých pokojích jsou kuchyňské linky, lednice, TV, balkón. V ubytovně se nachází výtah, recepce, společenská místnost, konferenční místnost, prostor pro úschovu kol, prádelna, sušárna. Možnost parkování před ubytovnou.
Cena: Pokoje: 1-7 nocí 280 Kč/os/noc, 8-30 nocí 200 Kč/os/noc, měsíc 5.100 Kč/1-lůžkový pokoj nebo 6.400 Kč/2-lůžkový pokoj. Ceny platí celoročně a jsou konečné (obsahují i DPH, ložní prádlo a ručníky).
Adresa: Vojenská ubytovna (posádková ubytovna) Světovar, Slovanská alej 2445/41, 326 00 Plzeň 2 - Slovany. Provozuje Armádní servisní příspěvková organizace Praha, U Prioru 1047/8, 161 00 Praha. Provozní ubytovny: Magdaléna Havlíčková.
Poznámky: Stav z roku 2019: ubytovna je před celkovou rekonstrukcí (bude provedena v řádu několika let), v současnosti je v provozu jedno patro, a to POUZE pro příslušníky armády ČR.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Jiří (4. 8. 2014, 14.30)
Vážení,jako bývalí příslušníci ČSLA plánujeme setkání v Plzni ve dnech 2.a 3.května 2015 v počtu 15 účastníků a máme doporučení obrátit se s žádostí o ubytování na Vás.Dovolujeme si požádat o odpověď,zda je požadovaná rezervace u Vás v uvedeném termínu možná.Za tým příslušníků 15.čety bývalého VAU Nitra děkuje Jiří Vondřejc,organizátor setkání

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna Světovar, Plzeň - Slovany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...