– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Sportovní areál, Švedlár

?? %

Turistická ubytovna Sportovní areál (470 m), Švedlár

+421 534 172 011, +421 534 172 028 obec@svedlar.sk
Turistická ubytovna Sportovní areál [Zvětšit - nové okno]
20 0
Umístění: Pri futbalovom ihrisku vo Švedlári, obci v malebnom údolí Hnilca (v Hnileckej doline) vo Volovských vrchoch. Centrum Švedláru 300 m, železničná stanica Švedlár 1,2 km (romantická trať Margecany - Dobšinská Ľadová Jaskyňa). Väčšia časť obecného chotára je zalesnená smrekovými a jedľovými porastami, menšiu časť tvoria lúky a pasienky. V údolí sa nachádzajú aj mokrade so vzácnou flórou a faunou. Majoritnú časť obyvateľstva Švedláru tvoria Rómovia, žijú tu aj Karpatskí Nemci, Slováci, Ukrajinci. Cez Švedlár prechádza Hnilecká cyklomagistrála. Okolné hory sú nádherné.
Ubytování: Ubytovňa je momentálne v zlom technickom stave, takže sa len výnimočne ubytuje max. 5 ľudí. Obyčajná turistická ubytovňa s celoročnou prevádzkou. V ubytovni je 20 lôžok v 4 izbách po 5 postelí. Na izbách sú len válendy, stoličky, stôl a skriňa. Sociálne zariadenie je spoločné. Na ubytovni nie je spoločenská miestnosť. Možnosť stravovania v reštaurácii Orol.
Cena: Celoročne: Slováci 5 EUR/os/noc, Česi a ostatní cudzinci 7 EUR/os/noc. Cena je platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovňa v športovom areáli, Švedlár. Prevádzkovateľ: Obec Švedlár, 053 34 Švedlár. Kontaktná osoba: Oľga Helcmanovská.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Sportovní areál, Švedlár
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby