– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna, Sucháň

?? %
+421 474 514 137 obec.suchan@inmail.sk
Turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
10 0
Umístění: V malej horskej obci Sucháň na Krupinskej planine. V obci je Ľudový dom z roku 1875, postavený z kameňa a spájaný hlinou. Okolie je vhodné pre pešiu turistiku a cyklistiku. Skala Trúbiaci kameň 6,5 km po turistickej značke dolinou potoka. Zrúcanina hradu Modrý Kameň 16 km. Veľký Krtíš 20 km. Krupina 22 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa v budove bývalej školy, so starším vybavením, bez vykurovania. V ubytovni sú 3 izby (1x2, 2x4 lôžka), spoločné soc. zariadenie (sprcha, WC), kompletne vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladnička, mikrovlnka, riad). Ubytovňa je v prevádzke len cez leto (od 15.06. do 31.08.).
Cena: Ceny platné pred rekonštrukciou. Celá sezóna: 1-3 noci 8,50 EUR/os/noc, 4 a viac nocí 7,50 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane posteľnej bielizne a uteráka) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe.
Adresa: Turistická ubytovňa, Sucháň 72. Prevádzkovateľ: Obec Sucháň, Sucháň 82, 991 35 Dačov Lom. Kontaktná osoba: Anna Triznová, starostka.
Poznámky: Ubytovňa prechádza od roku 2014 rekonštrukciou.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna, Sucháň
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby