– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Hostel Bílý Dům, Střítež nad Ludinou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Hostel Bílý Dům [Zvětšit - nové okno]
52 0
Umístění: Ve středu Stříteže nad Ludinou, přímo před ubytovnou je autobusová zastávka. V budově se nachází prodejna potravin a kantýna. Samotná obec Střítež nad Ludinou se chlubí vodnímy mlýny a soukromým muzeem minerálů. Hostel leží na tématicky zaměřené cyklotrase (Po stopách vodní a větrné energie). V blízkém okolí se nachází hrad Helfštýn, Zbrašovské aragonitové jeskyně, vápencová propast.
Ubytování: Ubytovna s 2- a 4-lůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny standardním nábytkem a vlastním umyvadlem. Sociální zázemí je společné, stejně tak i kuchyňka a velká společenská místnost. V ubytovně je prodejna potravin, kantýna a výčep. Možnost parkování přímo u budovy, nebo v oploceném dvorním traktu (i pro velká nákladní vozidla). Ubytovna je v provozu od 1.4. do 1.11., mimo tuto dobu jen pro větší skupiny (min. 10 osob).
Adresa: Ubytovna Bílý dům (hostel Bílý dům), Václav Röder, Odiosa a.s., Střítež nad Ludinou 228, 753 63 Střítež nad Ludinou
Poznámky: V roce 2012 ubytovna prochází rekonstrukcí.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Hostel Bílý Dům, Střítež nad Ludinou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...