– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

SHB turistická ubytovna, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

88 % (1)

SHB turistická ubytovna, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

SHB turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
150
Umístění: V centre Štrbského Plesa vo Vysokých Tatrách. Autobusová a vlaková stanica, potraviny, reštaurácie, ski centrum a nástupne turistické chodníky do 5 minút chôdze. Letisko a aquapark v Poprade 18 km.
Ubytování: Turistická ubytovňa pre návštevníkov, ktorý si prišli vychutnať krásu a pokoj Vysokých Tatier a netúžia po luxuse. Bunky (4x6 lôžok): Každá bunka obsahuje 2 izby (2- a 4-lôžkovú), soc. zariadenie a vstupnú miestnosť (jedálenský stol, kanvica, MV rúra, základný riad). Turistické ubytovanie hostelového typu (20 lôžok): izby (4x2, 4x3 lôžka) so spoločným soc. zariadením na chodbe, spoločenská miestnosť so zariadenou kuchyňou a TV. Apartmány (2x4 lôžka): Apartmán obsahuje 2 izby (2-lôžkové), jedáleň s plnohodnotne vybavenou kuchynskou linkou, a kúpeľňu s WC.
Cena: Bunky: 15 EUR/os/noc. Turistické ubytovanie (hostelový typ): 14 EUR/os/noc, prístelok 10 EUR/noc. Apartmány: 90 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane povlečenia a parkovania. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovňa SHB Štrbské Pleso (TU SHB), Daniel Honek, K vodopádom 4038, 059 85 Štrbské Pleso
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

88 % (9. 9. 2013, 17.08)
Uživatel zde byl ubytován od 1. září 2013 do 7. září 2013.
Kuchyňka je velmi dobře vybavena (je zde i čistící prostředek na nádobí nebo utěrky). V přízemí ubytovny jsou potraviny a dvě rychlá občerstvení. Vzhledem k tomu, že jsme zde byli ubytováni v září, kdy je zde poměrně chladno, byly nám poskytnuty teplé deky a začali zde i topit ústředním topením (to vše bez požádání).

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: SHB turistická ubytovna, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...