– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Starobrněnská ubytovna, Brno - Staré Brno

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

79 % (3)

Starobrněnská ubytovna, Brno - Staré Brno

Starobrněnská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
50
Umístění: Velmi dobrá poloha v centru města Brna na Hybešově ulici, v blízkosti historického města. Z Hlavního nádraží tramvají č. 1 a 2 na zastávku Hybešova (dvě zastávky). Na brněnské výstaviště 2 zastávky tramvají č. 1.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 50 lůžek. Nové vkusně vybavené pokoje, 1- až 4-lůžkové. Společné sociální zařízení a kuchyňka. Možnost připojení k intermetu. Možnost snídaně.
Cena: 1-3 noci: 1-lůžkový pokoj 290 Kč/noc, 2-lůžkový 270 Kč/os/noc, 3-lůžkový 260 Kč/os/noc, 4-lůžkový 250 Kč/os/noc. 4-15 nocí: 230-270 Kč/os/noc. 16 a více nocí: 140 Kč/os/noc. Po dobu konání významných veletrhů může dojít k navýšení cen. Ceny jsou konečné (zahrnují i rekreační poplatek).
Adresa: Starobrněská ubytovna, Marie Tulková, Hybešova 46, 602 00 Brno
Poznámky: Ubytovna je od 1.1.2019 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

99 % (11. 3. 2013, 10.31)
Uživatel zde byl ubytován od 28. dubna 2012 do 30. dubna 2012.
Bol som tu ubytovany niekolko krat, hoci to nie je *** hotel, uroven je velmi dobra. Cena za ubytovanie je skvela, poloha tiez, izby su ciste, postele dobre, neprelezane, toalety su vo velmi dobrom stave, sprchy by som si vedel predstavit aj lepsie, preto to 1% dolu, inak maximalna spokojnost a pridem opat.
40 % (16. 9. 2012, 22.39)
Uživatel zde byl ubytován od 15. června 2012 do 16. června 2012.
Naštěstí jsme tam jen přespávali,takže jsme to skousli,ale nedoporučuji.Jedná se o \"dělnickou\" ubytovnu. Původně jsme měli domluvený pokoj pro 3,když jsme přijeli, museli jsme se rozdělit do dvou pokojů,protože 3 pokojový už nebyl k mání. Vhodné pro nenáročné lidi a pro krátký pobyt.
98 % (28. 3. 2012, 20.06)
Mé ubytování se uskutečnilo a mohu doporučit všem kteří nechtějí přepych ale hlavně přespat a za velice přijatelnou cenu.Ale co více si přát když jsem na výletě tak se běhá po okolí a ne po hotelu,takže na přespání ideální,Až pojedu opět do Brna tak přespím opět u vás.Tak přeji mnoho dalších spokojených spáčů.Tomáš Šafařík.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Starobrněnská ubytovna, Brno - Staré Brno
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby