– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Dům sportu, Galanta

?? %
+421 317 802 564, +421 317 802 019, mob. +421 910 936 903 sszgalanta@gmail.com
Ubytovna Dům sportu [Zvětšit - nové okno]
40 0
Umístění: V Galante, hneď vedľa termálneho akvaparku Galandia a mnoha športovísk (futbalové ihrisko FC Slovan Galanta, Športcentrum Arkádia atď.). Autobusová zastávka Galanta, štadión 50 m.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 40 lôžok. Izby sú 2-, 3-, 4- a 5-posteľové, so spoločným soc. zariadením. K dispozícii je aj apartmán s 1-, 2- a 3-posteľovou izbou a vlastnou kúpeľňou. Bezplatné WiFi. V areáli sú návštevníkom k dispozícii aj futbalový štadión (trávnatá plocha aj ihrisko s umelou trávou 3. generácie), športová hala (futbal, hádzaná, 4 kurty na bedminton, 250 miest na sedenie pre divákov), kolkáreň, stolný tenis, sauna, posilovňa. Počas športových akcií je otvorený aj bufet. Ubytovňa je v správe mestkej organizácie, ktorá prevádzkuje všetky športoviská v Galante.
Cena: Celoročne: izby 7,50 EUR/os/noc (iba 1 osoba na izbe alebo iba na 1 noc 11,62 EUR/os/noc), apartmán 9,96 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku aj posteľnej bielizne) a platné pri ubytovaní min. 2 osôb na min. 2 noci. Speciální nabídka jen pro návštěvníky LevneUbytovani.net!
Adresa: Turistická ubytovňa Dom športu, Správa športových zariadení Mesta Galanta, ulica kpt. Nálepku 1575/37, 924 01 Galanta. Prevádzka: Štefan Varga.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Dům sportu, Galanta
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby