– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Janovská sokolovna, Janov nad Nisou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Ubytovna Janovská sokolovna, Janov nad Nisou

Ubytovna Janovská sokolovna [Zvětšit - nové okno]
26 0
Umístění: V Jizerských horách v Janově nad Nisou, na klidném místě u lesa. Jen pár minut jízdy autem od sjezdovek, běžeckých tratí, ale i kina, divadla, bazénu, přehrady. Lyžařský stadion v Bedřichově (start Jizerské padesátky) 4,5 km. Provozujeme i parkoviště na nástupním místě lyžařské magistrály v Hraběticích (možnost domluvení výhodnějšího parkování).
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 26 lůžek ve 4- a 5-lůžkových pokojích. Na každém pokoji jsou postele se zdravotními matracemi, noční stolky, 2 skříně. Každý pokoj je laděn do své specifické barvy. V areálu ubytovny je fotbalové a volejbalové hřiště a krytá hala pro volejbal, basketbal, florbal, sálovou kopanou nebo nohejbal. Ubytovna je vhodná především pro turistické skupiny a sportovní oddíly.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 190 Kč/os/noc, 3 a více nocí 170 Kč/os/noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek, povlečení a závěrečný úklid) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Ubytovna Janovská sokolovna, David Jelínek, Janov nad Nisou 504, 468 11 Janov nad Nisou
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Janovská sokolovna, Janov nad Nisou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby