– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Vojenská ubytovna Na Skále, Sedloňov v Orlických horách - Polom

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna Na Skále (750 m), Sedloňov v Orlických horách - Polom

Vojenská ubytovna Na Skále [Zvětšit - nové okno]
15
Umístění: Na samotě Polom v malebném a klidném prostředí Orlických hor pod horou Vrchmezí, 1 km od obce Sedloňov a 15 km od města Dobrušky. Pro aktivní dovolenou se nabízí pěší i cyklotrasy po Orlických horách, v zimě běžkové trasy a sjezdovky v Sedloňově (1 km), Olešnici (2 km) a v Deštném (10 km). Možnost koupání v dobrušském krytém a venkovním bazénu.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 15 osob v pěti 2-lůžkových pokojích s přistýlkou. Na každém pokoji je lednička, TV a umyvadlo s teplou vodou. Ubytovna má společné sociální zařízení (WC a sprchové kouty). Možnost vaření ve společné kuchyni (dva sporáky, mikrovlnka, lednice, rychlovarná konvice a každý pokoj má svoji skříňku s nádobím) s jídelnou. Společenská místnost s LCD TV-SAT. Venkovní prostor vhodný na grilování a zahradní párty. Prostor ubytovny je oplocen, což je vhodné pro rodiny s dětmi.
Cena: Pokoj 2-lůžkový: 1-2 noci 250 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 125 Kč/os/noc), 3 a více nocí 240 Kč/os/noc (dítě 3-12 let 120 Kč/os/noc). Přistýlka: 1-2 noci 225 Kč/noc (dítě 62,50 Kč/noc), 3 a více nocí 216 Kč/noc (dítě 60 Kč/noc). Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se rekreační poplatek 6 Kč/os/noc.
Adresa: Vojenská ubytovna Ve Skále (rekreační zařízení Ve Skále), Sedloňov v Orlických horách - Polom. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Teplého 2796, Pardubice. Provozní ubytovny: Luděk Koníř.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna Na Skále, Sedloňov v Orlických horách - Polom
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...