– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Střední odborná škola - ubytovna, Sabinov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

9 % (1)

Střední odborná škola - ubytovna, Sabinov

Střední odborná škola - ubytovna [Zvětšit - nové okno]
300
Umístění: V Sabinove pod pohorím Čergov. Lyžiarske stredisko Drienica-Lysá cca 8 km. Na Čergove turistické trasy. Prešov cca 16 km. Sabinov je okresným mestom, leží na dôležitej hlavnej ceste Prešov - Sabinov - Stará Ľubovňa.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 300 miest. 2- až 3-posteľové izby bunkového typu s kúpelňou a WC. Stravovacie služby v školskej jedálni. Při ubytovni priestory na športové podujatia a akcie (telocvična + bazén).
Cena: Leto (1.4.-30.9.): 1-3 noci 8,00 EUR/os/noc, 4-6 nocí 7,65 EUR/os/noc, 7 a viac nocí 7,30 EUR/os/noc. Zima (1.10.-31.3.): 1-3 noci 8,80 EUR/os/noc, 4-6 nocí 8,50 EUR/os/noc, 7 a viac nocí 8,30 EUR/os/noc. Ceny v izbách na 4. poschodí blok A počas celého roku platí ako v lete. Rekreačný poplatok mestu Sabinov 0,33 EUR/os/noc. Celodenná strava 7,30-9,80 EUR/os.
Adresa: Turistická ubytovňa Sabinov, Stredná odborná škola (SOŠ), Ul. SNP č. 16, 083 01 Sabinov. (bývalá ZSŠ - Združená stredná škola Sabinov.)
Poznámky: Ubytovanie je cca od roku 2014 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

9 % (7. 3. 2014, 11.27)
velmi slabe. Boli sme v šoku. To, ze sa v marci nekurilo, ani nespominam. Dojalo nas však postelne pradlo, ktore bolo pomočene alebo pozvracane. To, ze izby boli v dezolatnom stave a nie v stave ktory je na fotkach sa dalo asi aj čakat.Pristup nocneho straznika nas tiez nemilo prekvapil. Citil som z jeho chovania neochotu pri vypisovani prijmoveho dokladu.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Střední odborná škola - ubytovna, Sabinov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...