– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dělnická ubytovna Š-TEAM, Velký Krtíš

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Dělnická ubytovna Š-TEAM, Velký Krtíš

Dělnická ubytovna Š-TEAM [Zvětšit - nové okno]
31 0
Umístění: Na okraji Veľkého Krtíša, v juhovýchodnej časti mesta, pri ceste k bývalej vlakovej stanici. Stred mesta 1 km. Kúpalisko Veľký Krtíš 2 km.
Ubytování: Ubytovňa pre pracovných robotníkov. Na ubytovni je 8 izieb so spoločným soc. zariadením (1x2, 7x3 lôžka) a 2 izby s vlastným soc. zariadením (2x4 lôžka). Spoločenská miestnosť s TV a kuchynkou (chladnička, mikrovlnná rúra).
Cena: Izby so společným soc. zariadením: 1 noc 10,10 EUR/os, 2-5 nocí 8,30 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 6,50 EUR/os/noc. Izby s vlastným soc. zariadením: 13,10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok pre mesto Veľký Krtíš 1 EUR/os/noc. Povlečenie je v cene. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba 1 osoby.
Adresa: Robotnícka ubytovňa Š-TEAM (S-TEAM, STEAM), Jozef Šaranko STEAM, Železničná 6, 990 01 Veľký Krtíš. Zodpovedná osoba: Ing. Vladimír Suchár.
Poznámky: Ubytovanie je mimo prevádzky (stav v roku 2022).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dělnická ubytovna Š-TEAM, Velký Krtíš
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby