– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Ubytovna Zimní stadion, Rosice u Brna

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

28 % (4)
Ubytovna Zimní stadion [Zvětšit - nové okno]
43 0
Umístění: V Rosicích u Brna v zimním stadionu. Fotbalové hřiště 100 m. Zámek Rosice, posilovna, bowling, koupaliště, autobusová zastávka 200 m. Vlaková stanice Rosice u Brna 1 km.
Ubytování: Ubytovna je od začátku roku 2013 mimo provoz!
Adresa: Hotelová ubytovna Rosice - zimní stadion, Jan Kantor, Sportovní 103, 665 01 Rosice u Brna
Poznámky: Ubytovna je od začátku roku 2013 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

25 % (28. 5. 2012, 22.09)
Byli jsme moc zklamaní a naštvaní!Na pokoji bylo čisté pouze povlečení! Koberec nevysátý, umyvadlo a zrcadlo nebylo umývané snad rok podle vrstvy špíny! Na pokoji svítila jediná žárovka, protože ostatní byli ukradené včetně z lampiček nad postelemi. Záchod nešel spláchnout! No prostě hnus! A to chtějí za noc 250,-!Tak maximálně za to by mohli chtít 150,-!!!Poslat na ně hygienu! Hanba ubytování na zimním stadionu v Rosicích!
(4. 4. 2012, 20.10)
Na ubytovně se v poslední době změnil majitel a ten nový o původní akci nevěděl. Nový majitel však souhlasí s pokračováním této speciální nabídky pro klienty LevneUbytovani.net, a tak nyní se již můžete na uvedené údaje opět spolehnout.
(31. 3. 2012, 10.26)
Pane Jerigo, děkuji za Váš cenný názor. Vaše zkušenost mě velmi mrzí a stejně tak prezentovaný přístup ubytovny, která se zaručila poskytovat návštěvníkům tohoto webu zvýhodněnou cenu. Ubytovnu jsem kontaktoval pro jejich vyjádření.
30 % (31. 3. 2012, 09.43)
Uživatel zde byl ubytován od 8. července 2011 do 9. července 2011.
Přeji pěkný den, již se v daném zařízení více neubytuji a ani to nikomu nedoporučím. Já měl objednaný pokoj a objednávku potvrzenou na email, ale po příjezdu o mně nikdo nevěděl a měli plno. Nakonec nás i se synem ubytovali ve 3-lůžkovém pokoji, který mněl pronajatý nějaký brigádník, ale měl noční a na pokoji již nebyl, dělal 12-hodinovou směnu a měl se vrátit ráno v 7 hod, na což jsme nečekali a před sedmou zmizeli. Co se zařízení tyče, tak děs, špína a neuklizeno. Koberce na zemi v pokojích by se měly vyhodit a válendy a přikrývky už taky hodně pamatovaly. Prostě dost neutulná ubytovna a to, co garantují na stránkách "levnéubytovani.net" není ani trošku pravda. I cenu jsem měl o stokorunu na osobu větší a ani má reklamace u recepční nepomohla, ona má ceník a tím se řídí. Jerry.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Zimní stadion, Rosice u Brna
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...