– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Vojenská ubytovna, Prostějov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (2)
Vojenská ubytovna [Zvětšit - nové okno]
42 0
Umístění: V okrajové části Prostějova cca 1,5 km od centra města, v blízkosti železnice, v areálu kasáren. Možnost parkování před objektem (2 parkovací místa) nebo na cca 100 m vzdáleném parkovišti. V blízkosti se nachází zastávka MHD. Ubytovna leží přímo u cyklostezky z Prostějova do Bedihoště. Plumlovská přehrada (koupání) 8 km.
Ubytování: Ubytovna nabízející čtyři 1-lůžkové a devatenáct 2-lůžkových pokojů. Sociální zařízení je společné na patře, po rekonstrukci. Na každém patře se nachází kuchyňka vybavená el. vařičem, mikrovlnou troubou, lednicí, kuchyňskou linkou a varnou konvicí. Při vstupu do pokoje je umyvadlo s teplou a studenou vodou. Některé pokoje mají TV. Na pokojích je povlečení, ručníky a lůžkoviny. V budově se nachází recepce, prádelna, společenská místnost.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 200 Kč/os/noc (jen 1-2 noci 220 Kč/os/noc), 2-lůžkový 180 Kč/os/noc (jen 1-2 noci 200 Kč/os/noc). Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se lázeňský poplatek, pronájem TV.
Adresa: Ubytovna, Letecká 21, Prostějov. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Křižíkova 2, 772 00 Olomouc.
Poznámky: Ubytovna slouží od 1.1.2013 pouze k ubytování zaměstnaců Armády České republiky (AČR).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (24. 7. 2014, 09.28)
Uživatel zde byl ubytován od 4. července 2013 do 7. července 2013.
Děkuji, spokojen!
100 % (17. 9. 2012, 10.05)
Bylo nás tu naposledy 5 a všichni jsme se zhodli že je to jedna z nejlepších ubytoven v ČR. Každý víkend jsme v jiné.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna, Prostějov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby