– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna, Proseč pod Ještědem

?? %

Turistická ubytovna (490 m), Proseč pod Ještědem

+420 482 725 474, mob. +420 602 771 080 kancelar@ppj.cz
Turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V horní části Proseče pod Ještědem, na trase cyklostezky z Českého Dubu do Liberce, 2 km pod Rašovským hřbetem na hlavní hřebenovce na Ještěd. Sportovní vyžití v blízkém lesním sokolském areálu Borovičky na území obce. Rázovitý výletní hostinec U Šámalů na vyhlídkovém místě v tzv. Prosečských horách 2,7 km, Rozhledna Rašovka 3,3 km, Ještědský vodopád 3,7 km.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 30 lůžek v 5 pokojích (1x2, 1x5, 1x6, 1x8, 1x9 lůžek) se společným soc. zařízením na patře. V ubytovně je společná kuchyň, jídelna a společenská místnost s TV. Před ubytovnou je možnost parkování. Ubytovna je vhodná i pro pořádání letních táborů, škol v přírodě, školících akcí či rodinných oslav.
Cena: Celoročně: 200 Kč/os/noc, děti do 15 let 80 Kč/noc. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku). V létě (měsíce 05-10) ceny platí i při ubytování jen 1 osoby, v zimě (měsíce 11-04) platba min. 10 osob.
Adresa: Turistická ubytovna, Proseč pod Ještědem 16, 463 43 Proseč pod Ještědem. Provozovatel: obec Proseč pod Ještědem. Kontaktní osoba: Romana Červová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna, Proseč pod Ještědem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...