– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna OLUP - Nová svobodárna, Muránska Huta - Predná Hora

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická ubytovna OLUP - Nová svobodárna, Muránska Huta - Predná Hora

Turistická ubytovna OLUP - Nová svobodárna [Zvětšit - nové okno]
21 0
Umístění: Na Prednej Hore, v areáli Odborného liečebného ústavu psychiatrického, v rekreačno-športovej zóne v krásnom prostredí na okraji NP Muránska Planina. Sedlo Predná Hora (nad Muránskou Hutou) 1,5 km. Okolie je vhodné pre turistiku a cykloturistiku. Východisko pre túry na Muránsku planinu a do Stolických vrchov.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 21 lôžok v 9 izbách (izby 6x2, 3x3 lôžka). V ubytovni je kuchyňa s jedálňou (chladnička, mikrovlnka, dvojplatnička, rýchlovarná konvica, kuchynský riad, TV), sociálne zariadenie na spoločnej chodbe (dámske a pánske sprchy, WC), chodba (vešiaková stena, kreslá, stolík). Ubytovňa je určená bývalým klientom OLÚP, účastníkom doliečovania, ich rodinným príslušníkom, ale aj turistom a širokej verejnosti. Stravovanie je možné v jedálni OLÚP Predná Hora.
Cena: Celoročne: 7 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok 0,17 EUR/os/noc. Nič iného sa nepripláca (v cene je aj posteľná bielizeň i kúrenie). Cena je platná aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc (aj cez hlavnú sezónu).
Adresa: Turistická ubytovňa Nová slobodáreň, pí. Ivančíková, Odborný liečebný ústav psychiatrický Predná Hora (OLÚP Predná Hora), Muránska Huta - Predná Hora 126, 049 01 Muráň. Kontaktná osoba: Mgr. Petra Glücknerová.
Poznámky: Ubytovanie je z dôvodu rekonštrukcie od 10/2019 do odvolania mimo prevádzky! Minimálne do 10/2020.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna OLUP - Nová svobodárna, Muránska Huta - Predná Hora
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby