– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Kompleta, Nové Město nad Váhem

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Ubytovna Kompleta [Zvětšit - nové okno]
36 0
Umístění: V Novom Mesto nad Váhom, na okraji mesta pri rekreačnom stredisku Zelená Voda. Reštaurácia 100 m, obchodné centrum 200 m, zastávka 200 m.
Ubytování: Staršia dvojpodlažná ubytovňa s kapacitou 36 osôb, potrebujúca rekonštrukciu. Ubytovanie formou bunkového systému. Každý byt má dve 3-lôžkové izby s lódžiou, kuchynský a jedálenský kút, samostatnú kúpeľňu a WC. Parkovanie priamo v areáli ubytovne.
Cena: Celoročne: s vlastným spacákom (doporučované) 6 EUR/os/noc, s obliečkami 10 EUR/os/noc. Ceny sú platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na 1 noc. Ceny sú konečné (vrátane DPH a všetkých poplatkov).
Adresa: Ubytovňa Kompleta, Zelená Voda 6, 1. kompletná s.r.o., Ján Ďurina, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Poznámky: Prezentace byla v roce 2014 přesunuta do archivu, neboť inzerent dlouhodobě nereagoval na výzvy k aktualizaci.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Alexandra (13. 8. 2012, 23.57)
Uživatel zde byl ubytován od 5. července 2011 do 6. července 2011.
V budově špína, včetně buňkového systému.Zde pavučiny,plíseň v koupelně, na lednici,pořádně netekla voda atd. Jinak přírodní koupaliště \"Zelená voda \" vhodné k rybaření, vodním sportům. Pláž je travnatá s kamínkovým přístupem do vody

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Kompleta, Nové Město nad Váhem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby