– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Obecní turistická ubytovna, Mikolajice

?? %

Obecní turistická ubytovna (345 m), Mikolajice

+420 552 308 792 ucetni@mikolajice.cz
Obecní turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
12 0
Umístění: V budově obecního úřadu v klidné obci Mikolajice v Nízkém Jeseníku, asi 8 km západně od Hradce nad Moravicích a 11 km jihozápadně od Opavy. Autobusová zastávka v sousedství. Vlaková zastávka Dolní Životice 3,5 km. Zámek Štáblovice 2 km.
Ubytování: Ubytovny pro turisty i dělníky s celkovou kapacitou 12 osob ve 3 pokojích (1x2, 1x4, 1x6 osob). Na pokojích je umyvadlo, TV a WiFi signál. V ubytovně je společné sociální zařízení, vybavená kuchyňka (s lednicí a sporákem). V budově se nachází také obecní hospoda U našich (občerstvení, 37 míst) a kulturní sál vybavený ve stylu country s vlastní kuchyňkou (vhodný pro společenské i firemní akce, až pro 80 osob). Před ubytovnou je hřiště s pergolou. Parkování na blízkém, kamerami střeženém parkovišti.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 290 Kč/os/noc, 3 a více nocí 250 Kč/os/noc. Děti 3-6 let sleva 50 %, děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Vyprání prádla 15 Kč/pračka. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Pronájem sálu 280 Kč/hod + elektřina.
Adresa: Turistická ubytovna Mikolajice, obecní úřad, Mikolajice 55, 747 84 Mikolajice. Provozovatel: Služby Mikolajice s.r.o. Kontaktní osoba: Pavla Vykydalová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Obecní turistická ubytovna, Mikolajice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby