– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovací komplex Metalurg, Ostrava - Zábřeh

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

97 % (8)

Ubytovací komplex Metalurg, Ostrava - Zábřeh

Ubytovací komplex Metalurg [Zvětšit - nové okno]
330
Umístění: V Ostravě - Zábřehu, v blízkosti obchodního centra Avion Shopping Park Ostrava. Rychlá dostupnost do centra Ostravy (přímé napojení na ulici Rudnou). Stanice MHD Avion 100 m. Centrum města 20 minut MHD, 10 minut autem. Vlaková stanice 20 minut MHD.
Ubytování: Ubytovna s v 2- až 4-lůžkovými byty. Každý byt má vlastní soc. zařízení, kuchyňku. V ubytovně je samoobslužná prádelna Lavomat, recepce (otevřená 24 h), bar s letní zahrádkou, potraviny, restaurace s poledním menu, masáže, badminton. Ubytovna je zabezpečená kamerovým systémem. Parkování přímo u ubytovny. Ubytovna je vhodná pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování zaměstnanců firem, ale i pro rodiny s dětmi (ubytování je s kaucí, nově možno i bez kauce).
Cena: Celoročně: 1-6 nocí 308 Kč/os/noc, 6-30 nocí 217 Kč/os/noc, více než 30 nocí 182 Kč/os/noc, dlouhodobé ubytování od 120 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, rekreačního poplatku i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby (pokud však chce mít osoba jistotu soukromí, musí uhradit i druhé lůžko na pokoji).
Adresa: Ubytovací komplex Metalurg (ubytovna Metalurg), U Studia 67/29, 700 30 Ostrava - Zábřeh. Kontaktní osoba: Šárka Pavlíčková.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (7. 8. 2022, 09.43)
Dobry den mela bych zajen o byt 2plus kk dekuji
(14. 1. 2021, 18.38)
Nikdy se tady nestěhovat chování personálu na recepci na nic je to tady samy šváb a stenice inzerce vypadá krásně ale skutečnost je úplně jiná je to tady promorezene samy šváb a stenice stěhují tady naše problémové osoby a cizince co dělají problémy a ke slušným lidem se chovají jako prasata topení nefunguje ani na pět procent normalu
Personál10 %Okolní prostředí10 %
(29. 7. 2020, 04.06)
Dobrý den, Mám velmi zájem o dlouhodobý pronájem. Mám jednu dceru a chci z dceru byt sám děkuji.
(7. 1. 2014, 07.45)
Dobrý den, > > chci reagovat na námitky p.Vlaschinské. Její nadřízenému jsme ukázali > pokoj a rozhodně nejsou ty pokoje v takovém stavu jako paní > popisovala. Po každém ukončení ubytování se dělá generální úklid > pokoje, takže paní měla čistý pokoj s kuch.linkou a vestavěným vařičem. > > Pokud se paní u nás ubytování nelíbilo, tak se jí omlouváme, ale pan > který zařizoval rezervaci pokoje, s nimi problem neměl, když ji k nám poslal. >
(6. 1. 2014, 13.16)
Uživatel zde byl ubytován od 20. prosince 2013 do 22. prosince 2013.
Mému nadřízenému nabídli při ukázce pokoje jiny pokoj,než kam mě potom ubytovali....Když jsem se večer po práci ubytovala,měla jsem šok, špína všude,na balkoně ve 12.patře chybějící tyčky v zábradlí, balkon pokrýtý ptačím trusem, v záclonách oblak prachu, v "koupelně" vlasy ve sprše.Druhý den mi pokoj vyměnili,ale za podobný.
100 % (6. 11. 2013, 15.45)
obytovna pěkná pracuji ve vítkovicích a mám zájem o dlouhodobé ubytování . Děkuji
(4. 11. 2013, 20.12)
Dobry den mam zajem o dlouhodoby pronajem jsem sam a pracuji. Děkuji
100 % (7. 9. 2013, 23.59)
Uživatel zde byl ubytován od 7. září 2013 do 7. září 2013.
mam zajem o ubytovani ve vaši ubytovně..Z duvodu že se mi to libi......a že je to čista a ubytovna mam 4 děti

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovací komplex Metalurg, Ostrava - Zábřeh
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby