– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna města, Pečky

?? %

Ubytovna města, Pečky

mob. +420 606 635 682 vera.ruzickova@pecky.cz
Ubytovna města [Zvětšit - nové okno]
4 0
Umístění: Na jižní straně města Pečky, poblíž Husova náměstí, 600 m od vlakového nádraží (na trati z Kolína do Českého Brodu a dále do Prahy), autobusového nádraží i od centra města. Kolem ubytovny prochází zelená turistická značka do Dobřichova 1,5 km (minirozhledna Pičhora na půvabném kopečku, žárové pohřebiště, kostel). Město Poděbrady 10 km, Kolín 15 km.
Ubytování: Městská ubytovna s jednou plně vybavenou, 4-lůžkovou garsonkou (apartmánem). V apartmánu je vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlnka, varná konvice, nádobí), TV, WC a koupelna se sprchou. Pobyt se psem je možný. Na společné chodbě je možno uložit jízdní kolo.
Cena: Celoročně: 1-2 noci 400 Kč/os/noc, 3-10 nocí 350 Kč/os/noc, 11-20 nocí 250 Kč/os/noc, 21 a více nocí 220 Kč/os/noc, min. 2 osoby. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení, energií a úklidu 1x týdně).
Adresa: Ubytovna města, třída 5. května 218, 289 11 Pečky. Provozovatel: Město Pečky. Kontaktní osoba: Ing. Věra Růžičková (vedoucí odboru správy majetku města).
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna města, Pečky
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...