– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna města, Jevíčko

?? %

Turistická ubytovna města (360 m), Jevíčko

mob. +420 777 081 531 (neuveden)
Turistická ubytovna města [Zvětšit - nové okno]
50
Umístění: V historickém centru Jevíčka, v budově spojené s kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Palackého náměstí v úplném středu města 100 m (zde i autobusové nádraží). V blízkém okolí historické památky (městské hradby, synagoga, zámek atd.).
Ubytování: Skromně vybavená městská ubytovna s kapacitou až 50 osob a možností ubytování turistů i zaměstnanců firem. Přednostně však slouží pro osoby, jimž je město povinno poskytnout náhradní ubytování nebo přístřeší. Na pokojích jsou lednice i možnost připojení televize. Sprchy a WC jsou společné. V ubytovně je společenská místnost spojená s kuchyňkou (sporáky s troubou, mikrovlnka, varná konvice, sedačky, velký stůl, křesla).
Cena: Celoročně: 250 Kč/os/noc (i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc), měsíc 4.000 Kč/os/měsíc (při ubytování 1 osoby samostatně na pokoji 4.500 Kč/os/měsíc). Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Ubytovna města, Soudní 51, 569 43 Jevíčko. Provozovatel: Město Jevíčko, Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko. Správce ubytovny: Radomil Sedlák.
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna města, Jevíčko
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...