– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

84 % (3)

Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova

Centrum branných aktivit - základna Lokov  [Zvětšit - nové okno]
50 0
Umístění: V CHKO Bílé Karpaty, na okraji vesnice Žítková. Centrum Žítkové 0,5 km, autobus 0,5 km, vlak Bojkovice 12 km, restaurace 1 km. Přehrada Žítková (koupání) 3,5 km. V těsné blízkosti asfaltové hřiště, vojenská překážková dráha, laserová střelnice a laserový taktický simulátor. Areál bývalé radarové stanice 400 m. Okolí je vhodné pro pěší turistiku a náročnější cykloturistiku. Tratě pro běžecké lyžování.
Ubytování: Bývalý vojenský objekt (kasárna), aktuálně bez možnosti ubytování běžné veřejnosti.
Adresa: Centrum branných aktivit (CBA) - základna Lokov (ubytovna Lokov), Radek Snopek, Žítková 50, 687 74 Starý Hrozenkov. Kontaktní osoba: Lenka Závodná.
Poznámky: Ubytování pro veřejnost je od roku 2019 mimo provoz.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

100 % (21. 4. 2018, 09.40)
Uživatel zde byl ubytován od 28. března 2018 do 1. dubna 2018.
Kvalita služeb plně odpovídá fotkám a popisu. Příjemné a rychlé jednání při rezervaci. Bezproblémový pobyt a nádherná okolní příroda. Ideální pro vyznavače pěší nebo cykloturistiky. Doplňkový program ve formě lasergame byl prvotřídní za rozumnou cenu. Syn sem s jezdí s branným oddílem pravidelně po celý rok a také na letní tábory. Doporučuji.
Poměr cena / kvalita90 %Čistota90 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování90 %
100 % (18. 7. 2017, 21.38)
Tábora se zúčastnila i moje dcera. Z táboru přijela nadšená. Ano, tábor je opravdová vojna. Ostatně, vše bylo avizováno předem. Heslo: "My si nehrajeme, my cvičíme", bylo naplněno. Před táborem jsem si na stránkách Centra branných aktivit přečetla, do čeho dcera jde, informací bylo k dispozici dostatek. Prostředí odpovídá objektu bývalých kasáren, nicméně úklid zde probíhal dle dcery pravidelně. Instruktoři byli skvělí, vzorně se o děti starali. Dcera se už teď těší na příští tábor.
Poměr cena / kvalita100 %Čistota100 %Personál100 %Okolní prostředí100 %Stravování100 %
50 % (6. 7. 2017, 10.15)
Nejhroznější tábor na světě. Instruktoři tam byly jako dozorci ,čistota na bodě mrazu. Pro syna jsme si museli po čtyřech dnech dojet. Jak už jsem říkal čistota na bodě mrazu ,všude všechno špinavé madračky,nevymalované a špinavé stěny ve vnitř byl hmyz. Instruktoři si tam na dětech vybíjeli zlost. Nedělám si legraci je to opravdová vojna ,nic pro slabé povahy.
Poměr cena / kvalita60 %Čistota10 %Personál10 %Okolní prostředí90 %Stravování50 %

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Centrum branných aktivit - základna Lokov , Žítková u Starého Hrozenkova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...