– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Vojenská ubytovna na Libavé, Libavá

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Vojenská ubytovna na Libavé, Libavá

Vojenská ubytovna na Libavé [Zvětšit - nové okno]
60 0
Umístění: Ve městečku Libavá, cca 100 m od náměstí. Parkování nedaleko ubytovny na veřejném prostranství. Netradiční a zajímavá poloha ve vojenském prostoru Libavá v Oderských vrších. Přírodní park údolí Bystřice 6 km (naučná stezka přes rezervaci Kamenné proudy u Domašova), v dosahu přírodní park Sovinecko. Možnosti turistických a cyklistických výletů.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 60 lůžek. 1- až 3-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením (některé pokoje mají soc. zařízení společné pro dva pokoje - buňka 2+2 a 2+3). Ve druhém patře se nachází 1-lůžkový pokoj pro GŠ, ten má navíc, telefon, LCD TV a rychlovarnou konvici. Ostatní pokoje jsou vybaveny původním nábytkem. Soc. zařízení (WC, sprchový kout - nutná rekonstrukce) je původní. Na pokojích jsou povlečení a ručníky.
Cena: Pokoj 1-lůžkový 180 Kč/os/noc (jen 1-2 noci 210 Kč/os/noc), 2-lůžkový 160 Kč/os/noc (1-2 noci 180 Kč/os/noc), 3-lůžkový 150 Kč/os/noc (1-2 noci 170 Kč/os/noc). Dítě 3-12 let sleva 50 %. Ceny platí celoročně a obsahují DPH, ložní prádlo i ručníky. Připlácí se lázeňský poplatek, pronájem TV.
Adresa: Vojenská ubytovna, 9. května 210, 783 07 Libavá - Město Libavá. Provozuje Armádní Servisní příspěvková organizace Praha, oddělení Křižíkova 2, 772 00 Olomouc.
Poznámky: Ubytovna je od druhé poloviny roku 2012 uzavřena.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Vojenská ubytovna na Libavé, Libavá
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...