– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Na Lapači, Bartošovice - Hukovice

?? %

Turistická ubytovna Na Lapači (310 m), Bartošovice - Hukovice

+420 556 758 679 obec@bartosovice.cz
Turistická ubytovna Na Lapači [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: V bývalém vojenském areálu Lapač v odlehlé části vsi Hukovice směrem na Libhošť. Místem prochází trasa okruhu Moravské Kravařsko. Okolí tvoří lesy a příroda.
Ubytování: Turistická ubytovna s kapacitou 30 míst v 5 pokojích. Ubytovna je vhodná pro školní výlety v přírodě, skupinky osob i rodiny s dětmi. Pořádají se zde také příměstské a letní tábory. Pokoje jsou vybaveny standardními lůžky. Společné sociální zařízení (WC, sprchy), dostatečně vybavená kuchyň, jídelna, společenská místnost, herní místnost pro menší děti. Na zahradě se nachází ohniště s posezením, betonový plácek na volejbal či nohejbal. Skupinám nabízíme i možnost zajištění stravy, včetně zvýhodněného stravování pro dětské kolektivy a skupiny mládeže. Rádi vám pomůžeme se zajištěním programu pobytu a navrhneme možnosti zajímavých akcí. V areálu je bezplatná možnost parkování i úschovy jízdních kol. Venkovní posezení, pískoviště a průlezky pro děti. Ubytovna je v provozu v měsících 05-10.
Cena: Jednotlivci: s vlastním spacákem 100 Kč/os/noc, s využitím lůžkovin a povlečení 150 Kč/os/noc, ceny jsou včetně energií a všech poplatků a platí při ubytování 5 a více osob, i jen na 1 noc. Celá budova: 1.815 Kč/objekt/víkend (tj. při 30 osobách jen cca 30 Kč/os/noc) + spotřebovaná energie + nepovinný příplatek za povlečení 50 Kč/os/pobyt. Ceny jsou platné po celou sezónu.
Adresa: Turistická ubytovna Na Lapači, Bartošovice - Hukovice. Provozovatel: obec Bartošovice čp. 135, 742 54 Bartošovice. Kontaktní osoba: Věra Weissová, provozní zámku Bartošovice.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Na Lapači, Bartošovice - Hukovice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby