– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Obecní ubytovna, Kozlany u Vyškova

?? %
+420 517 358 253, mob. +420 606 114 528 obec@kozlany.eu
Obecní ubytovna [Zvětšit - nové okno]
22 0
Umístění: Na okraji nevelké vesničky Kozlany v malebné Litenčické pahorkatině, 7 km severně od Bučovic, 10 km jižně od centra Vyškova. Centrum obce Kozlany (autobusová zastávka, kostel, obecní hospoda) 400 m.
Ubytování: Ubytovna s celoročním provozem s kapacitou 22 osob (12 lůžek + 10 přistýlek) v 6 pokojích, fungující přednostně pro potřeby obce. Vždy dva pokoje mají společné soc. zařízení (WC, sprchový kout). Dvě dvojice pokojů tvoří apartmán (v obou případech až pro 8 osob), v němž je i kuchyňský kout. Ubytovna byla vybudována primárně za účelem řešení krizových situací obyvatel obce, ale slouží i turistům a skupinám pro společenské události či oslavy. V ubytovně je společenská místnost i plně vybavená kuchyňka s výčepním zařízením.
Cena: Celoročně: 300 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Pronájem společenské místnosti 2.000 Kč/akce. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií).
Adresa: Ubytovna obce Kozlany (též Služební ubytovna či Provozní ubytovna), Kozlany 165. Provozovatel: Obec Kozlany, Kozlany 8, 683 41 Bohdalice. Kontaktní osoba: Mgr. Karel Pospíšil, starosta.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Obecní ubytovna, Kozlany u Vyškova
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...