– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Kovárna, Holešov

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická ubytovna Kovárna, Holešov

Turistická ubytovna Kovárna [Zvětšit - nové okno]
13 0
Umístění: V Holešově v blízkosti centra, v historické budově tzv. Zemanovy kovárny ze 17. století (součást městského památkového okruhu). V blízkosti je Zámek Holešov, zámecký park, Malé muzeum kovářství, Šachova synagoga, židovský hřbitov, chrám Nanebevzetí P. Marie, Černá kaple, kostel sv. Anny, sportovní areál s tenisovými kurty. Ubytovna se nachází na cyklotrase.
Ubytování: Ubytovna v historické budově s 5- a 8-lůžkovým pokojem. Oba pokoje se nacházejí v patře. V přízemí ubytovny je k dispozici společenská místnost, nově zrekonstruovaná kuchyně a sociální zařízení. Povlečení je k dispozici, ručníky se neposkytují.
Cena: Celoročně: 2 a více osob na pokoji 180 Kč/os/noc, jen 1 osoba 360 Kč/noc. Ceny jsou konečné (vč. DPH, všech poplatků i povlečení) a platné i při ubytování jen na 1 noc. Pro klienty LevneUbytovani.net je garantována sleva 10 % ze standardních cen (v uvedených cenách sleva ještě není započítána).
Adresa: Turistická ubytovna Kovárna, Zámecká 183, 769 01 Holešov. Provozovatel: Městské kulturní středisko Holešov příspěvková organizace, nám. F. X. Richtra 190, 769 01 Holešov. Kontaktní osoba: Jana Zaoralová.
Poznámky: Ubytovna je z důvodu rozsáhlé rekonstrukce od začátku roku 2015 až do odvolání uzavřena!
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Kovárna, Holešov
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby