– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školní internát Antona Garbana - turistická ubytovna, Košice - Jih

95 % (1)

Školní internát Antona Garbana - turistická ubytovna, Košice - Jih

+421 556 760 150 (sekretariát), +421 556 785 702 (recepcia) sekretariat@siagarbana.sk
Školní internát Antona Garbana - turistická ubytovna [Zvětšit - nové okno]
390 0
Umístění: V mestskej časti Košice IV v sídlisku Terasa na Werferovej ulici s výhodným dopravným spojením do všetkých strategických centier mesta Košíc. Košice sú nádherné historické mesto, ktoré si vás získa. Okolie Košíc je ideálne pre cyklistov a rajom aj pre milovníkov pešej turistiky.
Ubytování: Turistická ubytovňa v školskom internáte s kapacitou 390 lôžok s celoročnou prevádzkou aj pre širokú verejnosť. Izby sú 2-posteľové, vybavené stolmi a stoličkami, skriňami, váľandami. V školskom internáte je reprezentatívna jedáleň vhodná na usporiadavanie spoločenských akcií (stužkové, svadby, školenia apod.).
Cena: Turistická ubytovňa (denne): 2-posteľová izba s kúpeľňou 13 EUR/os/noc (iba 1 osoba 18 EUR/izba/noc), so spoločným soc. zariadením 11 EUR/os/noc (iba 1 osoba 15 EUR/izba/noc). Internát (iba cez víkendy pre väčšie skupiny): od 10 EUR/os/noc. Rekreačný poplatok mestu Košice 2,50 EUR/os/noc. Povlečenie je v cene. Ceny sú platné celoročne, aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovňa a školský internát Antona Garbana, Werferova 10, sídlisko Terasa, 041 15 Košice - Juh. Odpovedná osoba: Anna Fabrici.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

95 % (21. 10. 2013, 20.12)
Uživatel zde byl ubytován od 18. října 2013 do 20. října 2013.
Ubytovanie blizko centra, za dobru cenu, pekne izby, dobra cistota, ustretovy personal. iba bufet chybal, ale cez cestu su potraviny. odporucam

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školní internát Antona Garbana - turistická ubytovna, Košice - Jih
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby