– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Kočovce, Kočovce u Nového Města nad Váhem

?? %
mob. +421 918 046 210 ubytovnakocovce@gmail.com
Ubytovna Kočovce [Zvětšit - nové okno]
55 0
Umístění: V malej, kľudnej dedinke Kočovce, iba 7 km od centra Nového Mesta nad Váhom. Priamo v Kočovciach je poľovnícko-športová strelnica s olympijskými parametrami a historicko-prírodovedný Rakovského náučný chodník v dĺžke 5 km. Medzi hlavné atrakcie blízkého okolia patrí hrady Beckov, Tematín a Čachtický hrad, ktoré spájajú turistiku so spoznávaním histórie. Rekreačné stredisko Zelená voda 5 km (vodné športy, rybolov). Lyžiarske stredisko Kálnica 7 km. Autobusová zastávka 250 m.
Ubytování: V roku 2020 novovybudovaná ubytovňa s kapacitou 55 lôžok v 21 izbách (18x2, 13x3 lôžka), vhodná pre robotníkov aj turistov. Na každej izbe je vlastné soc. zariadenie (sprcha+WC), vlastná kuchynka (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, dvojplatnička, kuchynský riad) TV a WiFi pripojenie. V prízemí sa nachádza práčovňa so sušičkou (za poplatok). Pred ubytovňou je parkovisko chránené kamerovým systémom.
Cena: 1 noc: 1 osoba na izbe 23 EUR/noc, 2 osoby 20 EUR/os/noc, 3 osoby 16 EUR/os/noc. 2 noci: 1 osoba na izbe 20 EUR/noc, 2 osoby 18 EUR/os/noc, 3 osoby 14 EUR/os/noc. 3-10 nocí: 1 osoba na izbe 18 EUR/noc, 2 osoby 16 EUR/os/noc, 3 osoby 12 EUR/os/noc. 11 a viac nocí: 1 osoba na izbe 16 EUR/noc, 2 osoby 13 EUR/os/noc, 3 osoby 11 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné celoročne.
Adresa: Ubytovna Kočovce, Kočovce 289, 916 31 Kočovce. Kontaktná osoba: pí. Šedivá.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Kočovce, Kočovce u Nového Města nad Váhem
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby