– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Dělnická ubytovna B+B, Zlín - Klečůvka

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Dělnická ubytovna B+B, Zlín - Klečůvka

Dělnická ubytovna B+B [Zvětšit - nové okno]
100 60
Umístění: Na okraji Zlína, mezi Lípou nad Dřevnicí a Slušovicemi, pod obcí Klečůvka. Vlaková stanice Lípa nad Dřevnicí 1,3 km. Vizovice (zámek, koupaliště) 6,5 km. Centrum Zlína (Baťův mrakodrap, zámek, kostel, plavecký areál) 10 km. ZOO a zámek Lešná 10 km. Hrad Malenovice 15 km. Zřícenina hradu Lukov 14 km. Zámek Napajedla 24 km.
Ubytování: Ubytovna s kapacitou 100 lůžek v 1-, 2- a 4-lůžkových pokojích. Ubytovna je vhodná především pro dělníky a sociálně slabší spoluobčany. Pokoje mají společné soc. zařízení. Společná vybavená kuchyňka (lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka), automatická pračka. Společenská místnost, TV, wifi. Možnost stanování (ve vlastních stanech), zapůjčení kol. V ubytovně je tělocvična, venku je hřiště, zahrada, úschova kol. Parkování v areálu ubytovny. Možnost dovozu obědů na objednávku.
Cena: Celoročně: 1 noc 200 Kč/os, 2-13 nocí 150 Kč/os/noc, 14 a více nocí 130 Kč/os/noc, měsíc 3.000 Kč/os/měsíc. Děti do 15 let zdarma, 15-18 let 80 Kč/noc. Přistýlka 50 Kč/noc. Pes 100 Kč/týden. Obědy: polévka 25 Kč, hlavní jídlo 70 Kč. Parkování 10 Kč/noc. Zapůjčení TV 40 Kč/den, zapůjčení kola 50 Kč/den. Zapůjčení osobního automobilu: Škoda Favorit 200 Kč/den, Škoda Felície 300 Kč/den. Ceny jsou konečné (vč. DPH, povlečení, rekreačního poplatku).
Adresa: Ubytovna B+B (penzion B+B), paní Haklová, Klečůvka 63, 763 11 Zlín - Klečůvka
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

Renáta (25. 12. 2012, 10.44)
Uživatel zde byl ubytován od 17. srpna 2012 do 18. srpna 2012.
nepamatam sa na presný dátum ale pamatam sa na to ubytovanie.Bolo to nieco sokujuce. Bola som tam aj z detmi a to nemalo uroven. Voda studena , Ziadali sme izbu s TV ale TV nikde.V ponuke bola uvedena aj kuchynka aby sme si mohli nieco uvarit ale tak tiez nikde.Spanie otrasne , mi sme sa radsej ani nevyzliekali z veci ,. Na vankus sme si dali utekaky.To bolo ubytovanie vhodne možno tak pre bezdomovcov.Dakujem už nikdy viac!!!!!!!
Anna (25. 8. 2012, 16.18)
Uživatel zde byl ubytován od 1. června 2012 do 25. srpna 2012.
Katastrofa,něco takového jsem ještě neviděla. Stav ubytovny pod úroveň. Na snímku je něco úplně jiného. Myslím, že něco takového nemá co dělat ve vaší nabídce. Skutečně pod úroveň. Hamba !!!!!! Okamžitě jsme odjeli.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Dělnická ubytovna B+B, Zlín - Klečůvka
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby