– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna Kulturní dům, Klak

?? %

Turistická ubytovna Kulturní dům (610 m), Klak

+421 456 866 100, mob. +421 903 746 298, +421 903 463 818 obec@klak.sk
Turistická ubytovna Kulturní dům [Zvětšit - nové okno]
15 0
Umístění: V centre horskej dedinky Kľak v pohorí Vtáčnik, pri rázcestiu turistických trás, zastávke autobusu a obecnom úrade. Priamo pred kultúrnym domom je pohostinstvo Horec. Obec Kľak leží v nadmorskej výške 650 m, na plošine medzi dolinami potoka Kľak a Kláštorského potoka. Túra Kľak - Vtáčnik 2.10 hod. po turistickej stezke.
Ubytování: Turistická ubytovňa v kultúrnom dome s kapacitou 15 lôžok v 5 izbách na poschodí (2- až 4-lôžkových). Spoločné soc. zariadenie, spoločenská miestnosť s dobre vybavenou kuchynkou (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a TV. Spoločenský sál, ping-pong. 100 m od ubytovne sa nachádza športový areál (možnosť prenájmu antukového a futbalového ihriska), detské ihrisko a ohnisko s altánkom. Parkovanie priamo pri ubytovni.
Cena: Leto: 6 EUR/os/noc. Zima: 9 EUR/os/noc. Silvester: 11 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovňa Kultúrny dom (KD), Kľak 66, 966 77 Kľak. Prevádzkovateľ: Obec Kľak. Kontaktné osoby: Ľuboš Haring (starosta obce) a Renáta Luptáková (ekonómka obce).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna Kulturní dům, Klak
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby