– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Kačerov, Praha 4 - Michle

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

10 % (4)

Ubytovna Kačerov, Praha 4 - Michle

Praha
Ubytovna Kačerov [Zvětšit - nové okno]
65 0
Umístění: V Praze - Michli, od stanice metra Kačerov (trasa C) jednu autobusovou zastávku nebo 10 minut pěšky.
Ubytování: Ubytovna hotelového typu kategorie B**. Pokoje 2-, 3-, 4- a 6-lůžkové. Každý pokoj má vlastní wc a koupelnu, TV i lednici. Internet zdarma. Společná kuchyňka vybavená spotřebiči (mikrovlná trouba, vařič, varná konvice). K dispozici je pračka. Možnost parkování osobních aut, dodávek a autobusů.
Cena: 1-5 nocí: pokoj 2-lůžkový 263 Kč/os/noc, 3-lůžkový 229 Kč/os/noc, 4- a 6-lůžkový 217 Kč/os/noc. Při ubytování na 6-14 nocí sleva 23 Kč/os/noc, na 15 a více nocí sleva 46-69 Kč/os/noc oproti cenám na 1-5 nocí. Ceny jsou včetně 15% DPH i povlečení. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc (platí jen pro rekreační pobyty). V období Silvestru (30.12.-3.1.) platí speciální ceník: pokoj 2-lůžkový 1.180 Kč/pokoj/noc, 3-lůžkový 1.460 Kč/noc, 4-lůžkový 1.680 Kč/noc, 5-lůžkový 1.800 Kč/noc, 6-lůžkový 2.000 Kč/noc.
Adresa: Ubytovna Kačerov (hotel Kačerov), Na Úlehli 1274/3, 141 00 Praha 4-Michle. Provozuje: Top Hostel s.r.o., Praha. Jednatel: Michal Baginský.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

10 % (18. 6. 2017, 16.54)
Uživatel zde byl ubytován od 3. ledna 2017 do 4. ledna 2017.
Dobrý den, také nemám dobrou zkušenost. Vzhledem ke kvalitě ubytování je 500 za noc opravdu nesmyslně přemrštěná částka. Potrhané povlečení, špinavý koberec, závěs na který jsem se bál sáhnout, špinavý stolek u postele. Slečna na recepci (zřejmě ukrajinka) neochotná, arogantní, celkově nepříjemná. Podruhé se tomuto zařízení vyhnu.
Poměr cena / kvalita10 %Čistota20 %Personál20 %Okolní prostředí50 %
10 % (25. 9. 2016, 12.55)
co už když vedou ukrajinci
(30. 7. 2014, 16.11)
Túto ubytovňu rozhodne NEODPORÚČAM!Hneď po príchode sa slečna na recepcii na mňa osopila, že 2 dni jej nedvíham telefón, pričom volala na zlé číslo, ktoré si z môjho mailu zle opísala. A po ďalšie, tvrdila, že som rezerváciu nepotvrdila, vraj to treba ešte pár dní pred ubytovaním telefonicky potvrdiť, a vraj na to vždy upozornia mailom. Pritom mi od nich prišlo záväzné potvrdenie rezervácie a nič o telefonickom potvrdzovaní tam spomínané nebolo, ako sa mi slečna snažila nahovoriť!! Takže keď sme dorazili na ubytovňu, nám bolo veľmi "príjemným" spôsobom oznámené, že pre nás izbu nemajú! Našťastie nás presunuli aspoň na inú ich ubytovňu. Ani tam sme však nemali také izby, ako sme mali objednané. Nehovoriac o tom, ako sme týmto zbytočne zabili pol dňa. A ten ich prístup k veci ani nekomentujem. Radšej sa im oblúkom vyhnite a ušetríte si kopu nepríjemností.
(29. 9. 2013, 22.46)
Uživatel zde byl ubytován od 27. září 2013 do 29. září 2013.
Dobrý den,ubytovna je opravdu velmi ubohá.Pokoj by celkem šel v rámci ceny ale lůžkoviny si určitě vezměte vlastní.prostěradla roztrhaná,flekatá,povlečení každý pes jiná ves-prostě se nechce do tétopostele lehnout.Navíc cena byla uvedená 195 kč za osobu takže podle mě za 3osoby dvě noci je jiná částky jak 1374 účtovaná-sleva na dítě žádná,na recepci snad Ukrajinka takkže domluva špatná žádné dobrý den,nashledanou nečekejte spíše jako by jste obtěžovali že se chcete v tomto luxusu ubytovat>vím,že za uvedenou cenu nelze čekat nic extra ale zdraví se i kempu popřejí Vám pěkný pobyt atd.a to co si dovolí povléct tady opravdu již nikdy vic.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Kačerov, Praha 4 - Michle
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby