– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna K2, Košice - Staré Město

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

30 % (1)

Turistická ubytovna K2, Košice - Staré Město

Turistická ubytovna K2
53 3
Umístění: V Košiciach na Starom Meste, 500 m od Hlavného námestia, v areáli Športového združenia TJ Metropol Košice. Zastávka MHD 50 m. Železničná stanica Košice 1,3 km. Dóm sv. Alžbety 650 m, Štátne divadlo Košice 850 m. Okolie Košíc je vhodné pre turistiku a cykloturistiku.
Ubytování: Ubytovňa s kapacitou 53 lôžok v 2- až 4-lôžkových izbách so spoločnými WC a sprchami na chodbe. K dispozícii je aj bezbariérový 2-izbový apartmán (3-lôžkový) so samostatným vchodom, vlastnou sprchou a WC, vhodný pre ZŤP. Spoločenská miestnosť (TV, chladnička, mikrovlnka, možnosť uvariť si kávu alebo čaj). V areáli ubytovne je aj reštaurácia K2, piváreň, sauna, fitnes, malý park, fontána a pieskovisko pre deti.
Cena: Celoročne (vrátane hlavnej sezóny aj Silvestra): 2-lôžková izba 13 EUR/izba/noc, 3-lôžková 19,50 EUR/izba/noc (platí aj pre apartmán), 4-lôžková 26 EUR/izba/noc. Rekreačný poplatok 1,50 EUR/os/noc. Ceny sú vrátane DPH, povlečenia aj energií a garantované aj pri ubytovaní iba na 1 noc.
Adresa: Turistická ubytovňa K2 (ubytovňa Metropol), Silvia Bolčová a pan Váradi, Štúrova 32, 040 01 Košice - Staré Mesto
Aktualizace:
Doporučte toto ubytování:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

30 % (3. 10. 2013, 13.12)
Uživatel zde byl ubytován od 29. září 2013 do 30. září 2013.
I was given the coldest room in the end of september (in the morning checked other rooms - they were ok, but in my room windows had big holes). Felt like wasn't much too warmer than sleeping on the street. Just a bit more comfy. Wasn't sleeping too good. Was freezing. Wi-fi connection was also awfull in the room (I really needed to find a host in next place I was going to). Not many people there - couldn't find any travellers to talk to, to hang out together. No kitchen, just a place to crash for a night, nothing else in the offer. Administrator in the evening was speaking english, but in the morning - another one didn't speak nor english, nor russian. Good thing was that they gave keys (I don't know if it is a regular procedure), so I could leave my valuables inside without a worry. Another good thing - at least it was cheap enough. Some people might say - for such a price you can't expect anything better, but I have been in great hostel in Budapest for a cheap price! And I will write a reference for that hostel as well.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna K2, Košice - Staré Město
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...