– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Školský internát pri SPŠ chemickej a potravinárskej, Humenné

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Školský internát pri SPŠ chemickej a potravinárskej, Humenné

Školský internát pri SPŠ chemickej a potravinárskej [Zvětšit - nové okno]
200 0
Umístění: V turisticky atraktívnom meste Humenné (renesančný kaštieľ, skanzen, krytý bazén so saunou, zimný štadión). Okolie: Vihorlatské vrchy, Sninský kameň, Sninské rybníky, Morské oko a Bukovské vrchy. Kúpanie, rybárčenie a vodné športy na Zemlínskej Šírave, na Domaši a na Vinianskom jazere. Lyžiarske strediská Brestov 4 km, Chlmec 8 km, Dobrá, Parihuzovce, Borov, Danová.
Ubytování: Ubytovňa poskytujúca 2- až 4-lôžkové izby so spoločným soc. zariadením na chodbách. 100 lôžok počas celého roka, cez prázdniny kapacita 200 lôžok. V ubytovne je aj jedáleň a spoločenské miestnosti. V školskej jedálni usporiadávame aj spoločenské akcie (svadby, stužkové slávnosti a rôzne iné oslavy, semináre, školenia).
Cena: Celoročne: 7 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba 1 osoby na 1 noc. Plná penzia 6 EUR (raňajky 1,4 EUR, obed 2,6 EUR, večera 2 EUR). Ceny sú konečné (vrátane DPH a všetkých poplatkov).
Adresa: Ubytovňa Humenné, Školský internát (ŠI), bývalý domov mládeže (DM), Stredná priemyselná škola chemická a potravinárska, Komenského 3, 066 01 Humenné. Kontaktná osoba: Mgr. Ladislav Hurka.
Poznámky: Od 30.6.2012 sa ubytovanie neposkytuje.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Školský internát pri SPŠ chemickej a potravinárskej, Humenné
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby