– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Společenské centrum pro volnočasové aktivity, Hukvaldy - Rychaltice

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

100 % (2)

Společenské centrum pro volnočasové aktivity, Hukvaldy - Rychaltice

Společenské centrum pro volnočasové aktivity [Zvětšit - nové okno]
30 5
Umístění: V Hukvaldech, v místní části Rychaltice, u kostela sv. Mikuláše u místní komunikace 486. Autobusová zastávka U Dvora 300 m, obchod 500 m, restaurace 800 m, stylové restaurace na Hukvaldech 2 km.
Ubytování: V podkroví: 2 pokoje o kapacitě 15 a 10 osob, sociální zařízení včetně sprchovacích koutu, plně vybavena kuchyňka (indukční varní deska, lednička, myčka, mikrovlnka a trouba). V přízemí: velka místnost o kapacitě 35-40 osob, která slouží jako společensky sál nebo jídelna, menší místnost vybavená výpočetní technikou (internetová kavárna), kuchyň (kombinovaná varní deska, lednička, myčka, mikrovlnka a trouba), sklad-garáž a WC (také pro imobilní). Objekt je v provozu celý rok (topeni plynové, kachlová kamna, v přízemí podlahové topení). Kuchyně jsou vybaveny pro přípravu jídla pro 40 lidí. V celé budově je přípojka internetu. Velká záhrada pro postavení stanů, táborák atd.
Cena: Skauti a neziskové organizace: léto 80 Kč/os/noc, zima 100 Kč/os/noc (nutno vzít si s sebou vlastní spacák). Ostatní organizace: 120 Kč/os/noc s vlastním spacákem, 190 Kč/os/noc včetně povlečení. Ceny jsou konečné (vč. místních poplatků) a platí při ubytování 8 a více osob (na poslední chvíli v případě volných míst i jen 1 osoby), i jen na 1 noc.
Adresa: Společenské centrum pro volnočasové aktivity děti a mládeže, Mgr. Dariusz Jedrzejski, Římskokatolická farnost Rychaltice, Rychaltice 3, 739 46 Hukvaldy
Poznámky: Středisko od roku 2013 ubytování neposkytuje (minimálně do roku 2015).
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

(15. 10. 2013, 09.32)
Chtěl bych upozornit všechny návštěvníky portálu Levneubytovani.net, že neposkytujeme ubytovaní ve Společenském centru v Rychalticích. Děkujeme za pochopení.
100 % (12. 9. 2013, 21.36)
Uživatel zde byl ubytován od 10. listopadu 2011 do 13. listopadu 2011.
V Rychalticích jsme zorganizovali víkendovku s turistickým oddílem - děti i my jsme byli nadšení! Správce, pan farář, byl velmi vstřícný, stejně jako paní uklízečky, které ladily poslední detaily po našem odjezdu. Spali jsme na zapůjčených matracích v krásně zrekonstruovaném podkroví, v přízemí jsme si vařili a hráli hry ve společenské místnosti. Hned vedle budovy je oplocená travnatá plocha, kterou jsme využili jako hřiště. Za plotem je pak možnost vycházky do lesa. Výhodou byl i dostatek parkovacích míst pro naše zásobovače. Co dodat? Letos přijedem zase!

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Společenské centrum pro volnočasové aktivity, Hukvaldy - Rychaltice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...