– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická ubytovna U hřiště, Pitín

?? %

Turistická ubytovna U hřiště (330 m), Pitín

mob. +420 777 521 079 sportklubniva@pitin.cz
Turistická ubytovna U hřiště [Zvětšit - nové okno]
12
Umístění: Ve sportovním areálu na jižním okraji Pitína, v krásné přírodě Bílých Karpat. Centrum obce 500 m (autobusová zastávka, kulturní dům, hostinec). Vlaková zastávka Pitín 900 m. Z Pitína vychází zajímavá turistická cesta k prameni Olšavy (vhodná i pro kolo), kterou je možné protáhnout až na Žítkovské kopanice.
Ubytování: Turistická ubytovna až pro 13 osob. V ubytovně jsou dva byty (apartmány), v každém jsou 2 pokoje, koupelna, WC a kuchyňka (el. sporák, mikrovlnka, lednička, nádobí). Na každém pokoji je úložný prostor, noční stolky, TV a WiFi. Součástí sportovního areálu je koupaliště, nafukovací multifunkční hala, fotbalové hřiště, hřiště s umělým povrchem (tenis) a hřiště na beach volejbal. Možný pronájem klubovny pro pořádání oslav či firemních akcí (občerstvení zajistíme).
Cena: Celoročně: 1-2 noci 400 Kč/os/noc, 3 a více nocí 350 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby.
Adresa: Turistická ubytovna U hřiště, Pitín 361, 687 71 Bojkovice. Provozovatel: SPORTKLUB NIVA, p.o. Kontaktní osoba: Hana Šleglová, ředitelka.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna U hřiště, Pitín
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby