– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Sporthotel v Aquacentru, Domažlice

?? %

Sporthotel v Aquacentru, Domažlice

mob. +420 607 112 472 sporthotel@sportoviste-domazlice.cz
Sporthotel v Aquacentru [Zvětšit - nové okno]
61 8
Umístění: V klidné okrajové části Domažlic (směr Folmava), v těsné blízkosti tartanového hřiště a tenisových kurtů. K areálu Vás dovede potok Zubřina. Autobusové nádraží u náměstí 15 minut chůze, žel. stanice Domažlice zastávka 10 minut. Domažlice jsou starobylé královské město (malebné podloubí, šikmá věž, srpnové Chodské slavnosti). Oblíbené letovisko Babylon (přírodní koupaliště s bezplatným vstupem) 8 km. Nová cyklostezka s napojením na další (Český les, Šumava) 100 m od ubytovny.
Ubytování: Nově zrekonstruovaná hotelová ubytovna se sportovním areálem. V hotelu je 13 pokojů s vlastní koupelnou (1x1, 1x2, 1x3, 7x4, 1x5, 2x11 lůžek), 2 pokoje jsou bezbariérové. Hosté mohou využít aquacentrum s tobogánem, plavecký bazén, wellness centrum (sauny, fitness sál), kuželkářské a bowlingové dráhy, restauraci, bistro H2O s možností občerstvení i masérské a kosmetické služby.
Cena: Ceny zahrnují 1,5 hod/os/den bazénu zdarma! Celoročně: pokoj 1-lůžkový 600 Kč/pokoj/noc, 2-lůžkový 500 Kč/os/noc, 3-lůžkový 450 Kč/os/noc, 4-lůžkový 400 Kč/os/noc, 5-lůžkový 350 Kč/os/noc, 11-lůžkový 300 Kč/os/noc. Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií) a platí při plném obsazení pokoje, i při ubytování jen na 1 noc. Pro školy a sportovní soustředění možnost slev.
Adresa: Sporthotel Domažlice, Aquacentrum, Palackého 230, 344 01 Domažlice - Hořejší Předměstí. Provozovatel: Správa sportovních zařízení města Domažlice s.r.o. Kontaktní osoba: Dalibor Kubů, jednatel.
Poznámky: Placená inzerce.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Sporthotel v Aquacentru, Domažlice
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...