– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Ubytovna Dolní Chabry, Praha 8 - Dolní Chabry

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

90 % (1)

Ubytovna Dolní Chabry, Praha 8 - Dolní Chabry

Praha
Ubytovna Dolní Chabry [Zvětšit - nové okno]
30 0
Umístění: Na okraji Prahy, v Dolních Chabrech. Spojení do centra Prahy autobusovými a tramvajovými linkami. Stanice metra 800 m. Autem centrum Prahy 20 minut, Letňany 10 minut, výstaviště Holešovice 10 minut.
Ubytování: Ubytovna vhodná především pro dělníky a nenáročné. Kapacita ubytovny je 30 lůžek ve 2-, 3- a 4-lůžkových pokojích. Na pokojích je TV. Společná koupelna a WC (na patře). Společná kuchyň. Vlastní parkoviště. Pro hosty je k dispozici gril.
Cena: 2- a 3-lůžkový pokoj: 1-2 noci 230 Kč/os/noc, 3 a více nocí 190 Kč/os/noc. 4- a 6-lůžkový pokoj: 1-2 noci 200 Kč/os/noc, 3 a více nocí 170 Kč/os/noc. Ceny jsou platné po celý rok a jsou konečné (obsahují i DPH a všechny další poplatky). Pro dlouhodobé ubytování (na 3 a více měsíců) individuální sleva.
Adresa: Ubytovna Dolní Chabry (hostel Dolní Chabry), Karel Landa, Ústecká 239/11, 184 00 Praha-Dolní Chabry
Poznámky: Ubytovna je od roku 2014 zrušena.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

90 % (13. 4. 2012, 13.32)
S ubytováním jsme byli maximálně spokojeni, příjemný personál, čisté prostředí, útulné pokoje, ceny přijatelné. Ubytovna se nachází u frekventované silnice, tak i v noci tam bylo docela rušno, na což nejsme zvyklí. Další rok jsme zde chtěli být opět, ale nedostali jsme žádnou odpověď na náš požadavek, tak si nejsme jistí, zda to ještě funguje. Rádi bychom toto ubytování navštívili znovu .

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Ubytovna Dolní Chabry, Praha 8 - Dolní Chabry
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...