– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Turistická ubytovna DDM Olomouc, Pohořany

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %

Turistická ubytovna DDM Olomouc, Pohořany

36 2
Umístění: Uprostřed podhorské vesnice v předhůří Nízkého Jeseníku. V obci Dolany, části Pohořany, z Olomouce busem MHD. Budova bývalé školy cca 150 m od zastávky busu, obchod s potravinami 50 m.
Ubytování: Základna k pronájmu skupinám bez omezení věku (vhodné pro soustředění, školení, soukromé akce, svatby atd.). Ubytovna má kapacitu 34 lůžek v 2- až 6-lůžkových pokojích v prvním patře budovy + bezbariérový 2-lůžkový pokoj v přízemí. Lůžkoviny jsou k dispozici. V přízemí je vybavená kuchyň, jídelna, klubovna, sprchy a WC.
Cena: Mimo letní prázdniny: 100 Kč/os/noc (min. 20 osob) + 600 Kč/základna/noc jako provozní náklady. Letní prázdniny: pouze celá základna 3.200 Kč/základna/noc. Ceny jsou včetně povlečení.
Adresa: Turistická ubytovna DDM (základna DDM), Dolany - Pohořany. Kontaktní: Dům dětí a mládeže Olomouc, Sylva Kovářová, tř. 17. listopadu 47, Olomouc 771 74.
Poznámky: Od 01.10.2012 již zařízení neprovozuje DDM Olomouc.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna DDM Olomouc, Pohořany
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...

Nastavení cookies pro LevneUbytovani.net

Pro vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam používáme soubory cookies a jiné technické nástroje.

Nastavit volby