– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Turistická ubytovna DDM, Olomouc

?? %
+420 585 223 233, mob. +420 725 922 531 recepce@ddmolomouc.cz
Turistická ubytovna DDM [Zvětšit - nové okno]
34 24
Umístění: V Olomouci, naproti VŠ kolejím. Od hlavního vlakového nádraží Olomouc cca 10 minut pěšky (2 zastávky tramvají) směrem do centra města. Zastávka tramvají 200 m. Obchod s potravinami 100 m.
Ubytování: Přízemní ubytovna s bezbariérovým přístupem a kapacitou 29 lůžek ve 4 pokojích (1x2, 1x5, 2x11 lůžek), s možností zvýšení kapacity o 5 míst. Společná kuchyňka s nádobím, lednice, jídelna. Společné WC a sprchy. V areálu ubytovny je tělocvična, společenský sál s kapacitou 150 lidí. Ubytovna není v provozu přes letní prázdniny, o víkendech mimo prázdniny jen po dohodě. Přednost mají školy, školská zařízení a dětské kolektivy.
Cena: Pokoj: 2-lůžkový 990 Kč/pokoj/noc (jen 1 osoba 660 Kč/noc), 5-lůžkový nebo 11-lůžkový 440 Kč/os/noc (pokud si rezervujete jen jednotlivá lůžka, mohou být do pokoje ubytováni další zájemci), i při ubytování jen na 1 noc. Pro školní kolektivy 270 Kč/os/noc (při ubytování jen na 1 noc 330 Kč/os). Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení i energií) a platí celý rok.
Adresa: Ubytovna DDM Olomouc, tř. 17. listopadu 47, 771 74 Olomouc. Provozovatel: Dům dětí a mládeže Olomouc. Kontaktní osoba: Sylva Kovářová.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická ubytovna DDM, Olomouc
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...