– dobré ubytování za přijatelné ceny –
Jazyk:

Turistická železniční ubytovna, Černá nad Tisou

Upozornění: Inzerát není aktuální! Prohlížíte si záznam v archivu.

Inzerát je zde ponechán z historických důvodů. Veškeré údaje v něm uvedené byly platné ke dni poslední aktualizace (viz níže), nyní se mohou výrazně lišit. Kontaktní údaje jsou z důvodu ochrany osobních údajů skryté. Nadále však máte možnost využívat zdejších recenzí.

?? %
Turistická železniční ubytovna [Zvětšit - nové okno]
248
Umístění: V centre mesta Čierna nad Tisou, 100 m od železničnej stanice, za parkom. Čierna nad Tisou je slovenské mestečko pri hraniciach s Ukrajinou a Maďarskem a významný železničný hraničný priechod na Ukrajinu (Čierna nad Tisou - Čop). V okolí možnosti cykloturistiky po Východoslovenskej rovine a CHKO Latorica.
Ubytování: Turistická ubytovňa s kapacitou 248 lôžok v 2-lôžkových izbách a 2-lôžkových apartmánoch. Izby sú usporiadané bunkovým systémom, každé dve izby majú spoločné sociálne zariadenie a kuchynku. V apartmánoch sú vlastné sociálne zariadenia, TV, Hi-Fi súpravy a kompletne vybavené kuchynky. Jedáleň s kapacitou 130 miest s možnosťou celodenného stravovania, bufet a zasadacia miestnosť pre 50 osôb. Možnosť rodinných osláv, posedení i pracovných stretnutí.
Cena: Celoročne: izby nižší štandard 9,50 EUR/os/noc, izby vyšší štandard 10,50 EUR/os/noc, apartmány (2 osoby) 32 EUR/apartmán/noc. Rekreačný poplatok 0,33 EUR/os/noc. Pre skupiny možnosť zľav.
Adresa: Turistická ubytovňa ** Čierna nad Tisou (železničná ubytovňa Čierna nad Tisou, ubytovňa UB 400), Hlavná 6, 076 43 Čierna nad Tisou. Prevádzkovateľ: ŽSR - Závod služieb železníc Bratislava, Bajkalská 41, 821 09 Bratislava. Kontaktné osoby: Mária Hnatová a Jana Šimončíková.
Poznámky: Ubytovňa je od roku 2014 mimo prevádzky.
Aktualizace:

Názory na ubytování

Máte s tímto ubytováním nějakou zkušenost?
Podělte se, prosím, s ostatními o své zážitky.

O Váš názor velmi stojíme a pomůžete tím mnoha dalším lidem!

Před vložením recenze se však musíte přihlásit.

Vkládání recenzí umožňujeme jen registrovaným uživatelům z důvodu zajištění důvěryhodnosti informací. Prosíme o pochopení.

V současnosti není evidován žádný názor na toto ubytování.

Lokalizace ubytování

Ubytování na mapě

Přepnout mapu: OpenStreetMap | Google + StreetView
Mapa se načítá...
Mapa se načítá...
Z:   Do: Turistická železniční ubytovna, Černá nad Tisou
Zahrnout placené silnice: ano ne
Street View se načítá...